Türkiye - Galler | Euro 2020 A Grubu 2. Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

Maç sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Konuşma sırası Emre Özcan'a geçsin diye saniyeleri sayıyorum ben. Keşke Orkun Çolakoğlu'nu verseler Emre Özcan'ın yanına ama veremezler.
Neden veremezler? Bir de Mehmet Demirkol'un yorumlarını nasıl buluyorsun?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kazanamayacağımızı biliyordum ama ezilip yenileceğimizi bilmiyordum :A
Şenol Güneş ile en fazla olacağı buydu zaten. Şu milli takıma genç, dinamik bir hoca getirin şu jenerasyonu harcayacak adam.
Dorukhan neden her maçta kadroda 1 dakika süre alması mümkün bile değilken :A Sol bek çıkarıp sol ayağı bile olmayan futbolcu alırsın işte böyle :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Şenol Güneş ile en fazla olacağı buydu zaten. Şu milli takıma genç, dinamik bir hoca getirin şu jenerasyonu harcayacak adam.
Dorukhan neden her maçta kadroda 1 dakika süre alması mümkün bile değilken :A Sol bek çıkarıp sol ayağı bile olmayan futbolcu alırsın işte böyle :A
Tam zamanında geldin. :A

IMG_1568.jpg

IMG_1569.jpg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Neden veremezler? Bir de Mehmet Demirkol'un yorumlarını nasıl buluyorsun?
Turnuva ile ilgili ana programı oluştururken ilk isim olarak Demirkol'u yazarlar. Çünkü daha çok izletiyor bulunduğu videoları.

EÖ, OÇ, Erman Yaşar gibi isimlerin bulunduğu bir ortamda Mehmet Demirkol için heyecanlanmam ama burun da kıvırtmam. Olmasa da olur.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
1-0 filan yenersek imkansız ama 3-0'da filan belki olabilir. :A
İsviçre'yi 3-0 yeneceğimize inanıyor musun :A
------

Rıdvan Caner dedik Rıdvan da boşa alınmış galiba kadroda yok. Şenol Güneş geçmişi kötü olan bir hoca değil kazandığı maçlar turnuvalar var ama evet Fatih Şenol artık başka seçenekler gerekir. Sosyal medyada Şenol Güneş kötü oyunu taktiği ile değil de Gsden şu oynamadı Fbden şu oynamadı vs. diye eleştirilmesi de ayrı komedi
------

Rıdvan Caner dedik Rıdvan da boşa alınmış galiba kadroda yok. Şenol Güneş geçmişi kötü olan bir hoca değil kazandığı maçlar turnuvalar var ama evet Fatih Şenol artık başka seçenekler gerekir. Sosyal medyada Şenol Güneş kötü oyunu taktiği ile değil de Gsden şu oynamadı Fbden şu oynamadı vs. diye eleştirilmesi de ayrı komedi

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İsviçre'yi 3-0 yeneceğimize inanıyor musun :A
------

------

Yok o tür konular ayrı konular Şenol direkt kötü oynatıyor bu yüzden eleştirilmeli. Kadro tercihi, oyun yapısı direkt fiyasko.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok o tür konular ayrı konular Şenol direkt kötü oynatıyor bu yüzden eleştirilmeli. Kadro tercihi, oyun yapısı direkt fiyasko.
Bence de bu turnuvada takımı çok kötü yönetti iki maçta. Gerçi İtalya maçında Fransa gibi oynatmak istedi ancak İtalya Fransa değildi. Galler maçı ise tamamen kopuktu. Karşımızda iyi bir takım yoktu. Büyük ihtimalle bir sonraki turda elenecek Galler. Milli takıma alıp almadığı oyuncuların konuşulması kesinlikle yanlış hatalı olabilir ancak oyuncuyla alakası yok onlar da olsa farklı olmayacaktı. Ancak Şenol Güneş'in bundan daha iyi yaptıkları var ve yapabilirdi en azından bu kadar kötü kimse beklemiyordu. Yermek isteyenlere haklı sebepler verdi.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Turnuva ile ilgili ana programı oluştururken ilk isim olarak Demirkol'u yazarlar. Çünkü daha çok izletiyor bulunduğu videoları.

EÖ, OÇ, Erman Yaşar gibi isimlerin bulunduğu bir ortamda Mehmet Demirkol için heyecanlanmam ama burun da kıvırtmam. Olmasa da olur.
Orkun abimin ismini biraz daha düzgün kısaltalım lütfen. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dün maçtaydım, Galler resmen deplasmanda oynuyordu. Türkiyeye inanılmaz destek vardı ama olmadı malesef. :(

Erdoğan ve Aliyev de ordaydı.