Türkiye - Azerbaycan | Dostluk Maçı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
resized_1c5df-985a7997ghfghdhgf.jpg

Türkiye, EURO 2020 yolunda ilk hazırlık maçında bugün 20.00'da Alanya'da Azerbaycan ile karşılaşıyor. TRT Spor'dan naklen yayınlanacak karşılaşmayı bu başlık altında yorumlayabilirsiniz.

Türkiye XI: Altay, Mert Müldür, Çağlar, Merih, Rıdvan, Kaan, Taylan, Orkun, Cengiz, Halil Akbunar, Halil Dervişoğlu.

Azerbaycan XI: Balayev, Cafarquliyev, Krivotsyuk, Badavi Hüseynov, Medvedev, İbrahimli, Mahmudov, Qarayev, Abbas Hüseynov, Alaskrov, Şeydayev.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Hoca bu üçlü savunma işini severse Rıdvan'a hemen yol vermeli. O çocuk bizi turnuvada yakar.

Kalede normalde hiyerarşi gereği Gökhan olup Altay kadrodan çıkartılmalı ama hocamız turnuvada kafası rahat olsun diye tam tersini yapacaktır.

Kaleci hariç Halil A.-Efecan-Kerem-Taylan-Orkun arasından üç kişi çıkar son kadromuz belli olur.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hoca bu üçlü savunma işini severse Rıdvan'a hemen yol vermeli. O çocuk bizi turnuvada yakar.

Kalede normalde hiyerarşi gereği Gökhan olup Altay kadrodan çıkartılmalı ama hocamız turnuvada kafası rahat olsun diye tam tersini yapacaktır.

Kaleci hariç Halil A.-Efecan-Kerem-Taylan-Orkun arasından üç kişi çıkar son kadromuz belli olur.
Sakin olun biraz. Rıdvan turnuvada hiçbir maçta oynamayacak %99 ihtimalle.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Pardon da ne hiyeraşisi? :A Altay bu sene sizin Uğurcan'dan bile iyiyken niye Rize'nin kalecisinin olduğu kadroda olmayacak? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,300
Puanı
1,060
Azerbaycan da kazansa üzülmem. Ne de olsa kardeş ülke ama güzel gol attılar. :)

En iyi yaptığımız iş olan duran toptan iki gol bulduk. Halil D. inşallah iyi performans gösterir de yıllardır süren forvet sıkıntısını (Burak'ın alternatifi) giderir. :)

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Pardon da ne hiyeraşisi? :A Altay bu sene sizin Uğurcan'dan bile iyiyken niye Rize'nin kalecisinin olduğu kadroda olmayacak? :A
Gökhan neredeyse 3 yıldır düzenli olarak milli takıma seçilen bir kaleci. Normal bir milli takımda 3. kalecinin o olması gerekiyor ama bulunduğu konum itibariyle Altay bu turnuva yerini alacaktır.

Uğurcan ile her hangi bir Türk kaleciyi kıyaslama yapacak kadar futboldan daha uzaklaşmadım. O konu hakkında boşa kendimi yoramam. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gökhan neredeyse 3 yıldır düzenli olarak milli takıma seçilen bir kaleci. Normal bir milli takımda 3. kalecinin o olması gerekiyor ama bulunduğu konum itibariyle Altay bu turnuva yerini alacaktır.

Uğurcan ile her hangi bir Türk kaleciyi kıyaslama yapacak kadar futboldan daha uzaklaşmadım. O konu hakkında boşa kendimi yoramam. :D
Yahu ne Uğurcan be kardeşim :A Altay da yaptı işte bu sene yaptıklarını görüyoruz :A Ben geçen yaz transfer döneminde mutlaka kaleci alın bu Altay'dan bir halt olmaz dedim ama bu sene Uğurcan'dan da iyiydi bence.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yahu ne Uğurcan be kardeşim :A Altay da yaptı işte bu sene yaptıklarını görüyoruz :A Ben geçen yaz transfer döneminde mutlaka kaleci alın bu Altay'dan bir halt olmaz dedim ama bu sene Uğurcan'dan da iyiydi bence.
Altay konusunda yanıldıysan Emre Belözoğlu konusunda da yanılabilirsin belki... @HeisenBerg biraz da burada tartışın bakalım...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sokakta oynayan çocukları toplasak daha iyi Azerbaycan futbolu çıkar genel olarak. :A

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Eğer Halil'in sakatlığı ciddi değilse sol bek yedeği olarak kadroda kalabilir. Orkun, Taylan ve Gökhan çıkarılır kadrodan.
Cümlenin sonundaki "bence" kelimesi yetti bana. Herkesin kendi fikrine saygılıyım.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Sezonun en iyi kaleci performansını veren Altay olmayacak ama Gökhan olacak? Tamamdır. :D
------

Altay konusunda yanıldıysan Emre Belözoğlu konusunda da yanılabilirsin belki... @HeisenBerg biraz da burada tartışın bakalım...
Altay konusunda ben de yanıldım sayılırım bu kadar gelişeceğini düşünmüyordum kısa sürede. Daha da iyi olacaktır, çıtası çok yüksek.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Maç olduğundan haberim yoktu. Bitince öğrendim.
Sen böyle pasta yapmayı nereden öğrendin?
------

İlk 4-3lük Beşiktaş maç sonrası kırmızı kart tartışırken görse ne olacak diye sitem ediyordun sonra iş tersine döndü :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Sezonun en iyi kaleci performansını veren Altay olmayacak ama Gökhan olacak? Tamamdır. :D
------

Altay konusunda ben de yanıldım sayılırım bu kadar gelişeceğini düşünmüyordum kısa sürede. Daha da iyi olacaktır, çıtası çok yüksek.
Ya hadi anladım fanatiklikten kendi adamınızı destekliyorsunuz da hiç mi istatistiklere de bakmıyorsunuz be kardeşim? :D