Türkiye - Arnavutluk | EURO 2020 Elemeleri H Grubu - 7. Maç

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Andorra maçı 89. dakikada gol, Arnavutluk maçı 89. dakika gol. Bu tarz maçların 70'ten sonrasını izlemek daha mı iyi acaba. :D

Veee son 3 maç kala İzlandaya 6 puan fark attık. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Üçlü defans güzel olur gibi geliyor ama zor bir sistem üçlü oynamak. Özellikle milli takım gibi belli zamanlarda toplanan bir takımda sistemi oturtup öyle oynamak kolay değil.
Tam maç demiyorum, gol gerektiğinde yapılabilir. Şu maçta ve Andorra maçında Fatih Terim olsaydı çoktan yapmıştı.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam maç demiyorum, gol gerektiğinde yapılabilir. Şu maçta ve Andorra maçında Fatih Terim olsaydı çoktan yapmıştı.
Fatih Terim'in de yapacağını sanmıyorum ama neyse konu o değil şimdi. Bu maç için şöyle bir durum var. Banko kazanmamız gereken bir maç olarak görüyorduk maçı fakat bir türlü çözemedik rakibi. Öyle olunca artık defans geri plana atıldı iyice gol atabilmek için öne gitti takım. Üçlü defans da olsa yine bu sorun olurdu. Bu dediğim savunmada verdiğimiz boşluklarla ilgiliydi. Hücum için ise açıkçası sonlarına gelinmiş bir maçta yorgun bekleri ileri çıkararak sorunu çözebileceğimizi zannetmiyorum. En iyi çözüm orta sahanın kanatlarında oraya uygun adamlar koymak ama takımda maalesef pek yok böyle isimler, hocanın da o konuda eli kolu bağlı.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Fatih Terim'in de yapacağını sanmıyorum ama neyse konu o değil şimdi. Bu maç için şöyle bir durum var. Banko kazanmamız gereken bir maç olarak görüyorduk maçı fakat bir türlü çözemedik rakibi. Öyle olunca artık defans geri plana atıldı iyice gol atabilmek için öne gitti takım. Üçlü defans da olsa yine bu sorun olurdu. Bu dediğim savunmada verdiğimiz boşluklarla ilgiliydi. Hücum için ise açıkçası sonlarına gelinmiş bir maçta yorgun bekleri ileri çıkararak sorunu çözebileceğimizi zannetmiyorum. En iyi çözüm orta sahanın kanatlarında oraya uygun adamlar koymak ama takımda maalesef pek yok böyle isimler, hocanın da o konuda eli kolu bağlı.
Hak veriyorum. Arnavutluk da öyle hafif bir takım değil zaten. İzlandayı yendiler geçen maç.
Cengiz Ünder bu jenerasyonun hücum lideri. Umarım performansı beklenildiği gibi devam eder. Onun yokluğu çok fark ettiriyor. Diğer kanat için bence net bir isim yok. Bu zorlar takımı.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hak veriyorum. Arnavutluk da öyle hafif bir takım değil zaten. İzlandayı yendiler geçen maç.
Cengiz Ünder bu jenerasyonun hücum lideri. Umarım performansı beklenildiği gibi devam eder. Onun yokluğu çok fark ettiriyor. Diğer kanat için bence net bir isim yok. Bu zorlar takımı.
Sağ kanatta Cengiz 1. isim tabi ki ama Abdülkadir de iyi. Ama şansımıza ikisi birden sakat. Sol kanat için dediğin gibi yok yani oraya koyacak adam.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bu maç iyi geçmezse @Sherlock beyciğim sonraki maç sana devretsin yine görevi :A
Unutmuşum o mevzuyu, yoksa @Dosi hanıma salardım madem uğurlu geldi. :A En iyisi Fransa maçında ona salmak, geçenki destansı Fransa maçında konuyu kim açmıştı. O kişiye de salınabilir aslında Utku beyciğim. :A
Kazandığımıza göre bir sonraki konuyuda Sherlock Bey açabilir :A @MEnes i rahatsız etmeye gerek yok :A