Türk Dizileri Dünya Gündemine Damga Vurdu

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Türk Dizileri Dünya Gündemine Damga Vurdu

türk-dizileri.jpg

Dün akşam türk televizyon tarihinde eşi görülmemiş bir rekor yaşandi sosyal medyada dünya gündemine damga vurdu.

Uzun süredir ekranların çok izlenen dizisi ünvanını elinde bulunduran Diriliş Ertuğrul diğer yandan yayınlandiği günden bu yana reytinglere amborga koyan Sen Anlat Karadeniz ve son olarak yarişa yeni katılan BÖRÜ sosyal medyada fırtına estirdiler. 3 dizide dünya gündemine aynı anda girdi.

Dün akşam ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan BÖRÜ ilk bölümüyle sosyal medyada fırtına gibi esti. İlk bölümüyle twitter'da dünya gündemine giren dizi 2.sıraya kadar yükseldi.

Başladiği günden bu yana hem twitter hem de reytinglerde fırtına gibi esen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle birlikte twitter'da hızlı bir yükselişle yine ve yeniden dünya gündemindeki yerini aldı. Dizi 2.sıraya kadar yükseldi. Ayrıca dizi 100 bin üzeri tweet atılarak bi rekora daha imza attı.

Bir diğer fenomen dizi olan Diriliş Ertuğrul kısa bir süre dünya gündemine girmeyi başardı. İşte dün akşamdan kalan dünya gündemine dair manzaralar...
Dünya Gündemi

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yabancılar şok geçirdi mi acaba :A Bu seneki mipcomu heycanla bekliyorum :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence de çok kötü başlamiş. Ben yapılan tantanaya karşi reyting tahmininde 12 filanalır demiştim:F Ama haftasonu izlicem bakalım nasıl diziymiş :X
Aaa vlla ben şu sosyal medyada olan zirvelere hiç bakmıyorum . Oturun önce dizinize reyting kazandırın ayoll , Hem izlemiyorsunuz hem boş gürültü yapıyorsunuz tabi Ertuğrul ve Karadeniz kitlesine demiyorum onlar reytingide almış ama Börü sosyal medyası hep boş gürültü :F Önce oturun reyting kazandırın ondan sonra konuşun :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa vlla ben şu sosyal medyada olan zirvelere hiç bakmıyorum . Oturun önce dizinize reyting kazandırın ayoll , Hem izlemiyorsunuz hem boş gürültü yapıyorsunuz tabi Ertuğrul ve Karadeniz kitlesine demiyorum onlar reytingide almış ama Börü sosyal medyası hep boş gürültü :F Önce oturun reyting kazandırın ondan sonra konuşun :A :A :A
Atatürk sahnesi koymuşlar tweetlerin çoğu o sahneydi:X İzlemesen diziyi bile ya rt yapıyorsun yada börü üzerinden atatürk tweeti atıyorsun:F Twitterımız olsa bizde yapardık belki:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atatürk sahnesi koymuşlar tweetlerin çoğu o sahneydi:X İzlemesen diziyi bile ya rt yapıyorsun yada börü üzerinden atatürk tweeti atıyorsun:F Twitterımız olsa bizde yapardık belki:F
Aaa oyüzden boş gürültü diyorum çoğu diziyi izlemeyen tayfa :A :A :A

Ama Söz dışında tutan Asker dizisi olmadı tabi Şevkat Tepe tarzında biraz olduğu için tuttu bence Söz de :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa oyüzden boş gürültü diyorum çoğu diziyi izlemeyen tayfa :A :A :A

Ama Söz dışında tutan Asker dizisi olmadı tabi Şevkat Tepe tarzında biraz olduğu için tuttu bence Söz de :A :A :A
Dediğin iki diziyi de izlemiyorum ama en kalitesi kesinlikle BÖRÜ:A En azından geçen yıl yılbaşindaki patlamayla ilgili olarak başlıyor:Z Diğerler gibi kurgu değil:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
SAK dün almanyada ilk kez TT oldu. Almanyada dizi bile izlenilmez, şaşırdım.