Tüm Zamanların En Favori Yerli Dizi Karakterini Seçiyoruz! (Genel Konu)

Anket Konularında Etiket Bildirimi Almak İstemiyorsanız Lütfen Seçeneklerden Birine Oy Veriniz

• Kullanılan toplam oy
    9
Daha ben de öneride bulunmadım. Neden herkes istediği kadar. 200 mü olsun istiyorsun

125 veya 130 yapsak yeterli. Yada yarışama işinde planlamaya göre bir ayar verilir.

Reactions: Tolstoyevski
Daha ben de öneride bulunmadım. Neden herkes istediği kadar. 200 mü olsun istiyorsun

125 veya 130 yapsak yeterli. Yada yarışama işinde planlamaya göre bir ayar verilir.
Düz hesap 150 hedefliyorum aslında, nasılsa ikinci tura 75 kalır çok yük olmaz bize ama ilk tur karakterlerin fotoğrafları yer almaz doğal olarak o kadar karakter var sonuçta

Reactions: Dosi
Düz hesap 150 hedefliyorum aslında, nasılsa ikinci tura 75 kalır çok yük olmaz bize ama ilk tur karakterlerin fotoğrafları yer almaz doğal olarak o kadar karakter var sonuçta
Karakterden ziyade çoğu kişi izlemediği dizi olsa bile canlandıran ada verir yani bence foto hiç gerek yok final kısımlarına kadar. Tanınan isimler sonuçta.

Karakterden ziyade çoğu kişi izlemediği dizi olsa bile canlandıran ada verir yani bence foto hiç gerek yok final kısımlarına kadar. Tanınan isimler sonuçta.
Tamam o durumlara bakarız ama özellikle oyuncu adları yer almasın bence konularda, çünkü oyunculukları değil karakterleri ve o karakterlerin bıraktığı etkileri oyluyoruz sonuçta. Oyunculuklar oylanacak olsa en favori dizi oyuncusu tüm zamanlar olurdu olayın adı

Reactions: Dosi
Öyle tabiki ama işte bundan dolayı foto koyma. Kesinlikle çoğunluk isme verir

Aşk-ı Memnu - Firdevs Yöreoğlu
Yaprak Dökümü - Leyla ve Necla Tekin kardeşler
Yıldız - Yasak Elma
Doktorlar - Ela Altındağ ve Zenan
Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Aylin Akarsu
EDHO - Meryem Çakırbeyli

En sevdiğim karakterlerden ziyade daha bilinen ve oy potansiyeli yüksek isimler yazdım.

Öyle tabiki ama işte bundan dolayı foto koyma. Kesinlikle çoğunluk isme verir
Vadi karakterlerini yarıştırmasak olmaz mı