Tüm Zamanların En Favori Yerli Dizi Karakterini Seçiyoruz! (Genel Konu)

Anket Konularında Etiket Bildirimi Almak İstemiyorsanız Lütfen Seçeneklerden Birine Oy Veriniz

• Kullanılan toplam oy
    9

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben sizler gibi boş avuntulara ihtiyaç duymam asla. :Z

Tehdit değil, durum özeti. :A
hekimoğlu-hekimoglu (15).gif

• Güldürdün
Reactions: serhatt

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx, Geniş Aile karakterlerine oy kullanıyor ama Leyla ile Mecnun karakterlerine es geçiyor. Evet @MEnes ve @Tolstoyevski, sahiden seviyorumuş Leyla ile Mecnun'u. :A
Yalnız Mecnun'a oy verdiğimi görmemişsin. Ben strateji yapıyorum @MEnes @Tolstoyevski geçen tur dedim. Bundan sonra sadece en favori karakterime oy veririm diye çünkü atıyorum sevdiğim 2.karaktere vereceğim oy belki de en sevdiğim karakteri eler.
Burhan'a bile oy vermedim bu yüzden sori

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yalnız Mecnun'a oy verdiğimi görmemişsin. Ben strateji yapıyorum @MEnes @Tolstoyevski geçen tur dedim. Bundan sonra sadece en favori karakterime oy veririm diye çünkü atıyorum sevdiğim 2.karaktere vereceğim oy belki de en sevdiğim karakteri eler.
Burhan'a bile oy vermedim bu yüzden sori
Ben şu andan bahsediyorum aslında, demek ki en sevdiklerine, yani Geniş Aile karakterlerine tek oyla yoğunlaşma kararı aldın, Leyla ile Mecnun'un sevdiğin bir karakteri arada kaynayıp gitse de pek umursamazsın yani. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben şu andan bahsediyorum aslında, demek ki en sevdiklerine, yani Geniş Aile karakterlerine tek oyla yoğunlaşma kararı aldın, Leyla ile Mecnun'un sevdiğin bir karakteri arada kaynayıp gitse de pek umursamazsın yani. :A
Arkadaşım buna strateji denir az strateji öğrenin... Şu anda zaten Mecnun'a oy verdim ayrıca..
Atıyorum Cevo ve İsmail dedim. Buraya kadar güzel. Cevahir 15 oy aldı İsmail 16 oy ve Cevo elendi benim oyum yüzünden elenmiş olacak. İsmail'i 1 seviyorsam Cevo'yu 10 seviyorum ben niye riske gireyim ki :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arkadaşım buna strateji denir az strateji öğrenin... Şu anda zaten Mecnun'a oy verdim ayrıca..
Atıyorum Cevo ve İsmail dedim. Buraya kadar güzel. Cevahir 15 oy aldı İsmail 16 oy ve Cevo elendi benim oyum yüzünden elenmiş olacak. İsmail'i 1 seviyorsam Cevo'yu 10 seviyorum ben niye riske gireyim ki :A
Ben o kadar da takılmıyorum detaylara, sevdiğim karaktere oyu verip geçiyorum. Mesele sevmek yani, stratejiye takılmamak lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx