Tüm Üyelerle Tanışma Kaynaşma

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Konyadan Herkese Selamlar Ben MrSequencer Gerçek İsmimle Seyfullah Aranıza 28 Mayıs 2020de katıldım daha önceden katılmıştım lakin eposta ve şifremi unutmuştum ve Ayrıca Hepiniz Birbirinize Karşı Çok samimisiniz....

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hoşgeldin Seyfullah.

Aramıza hoşgeldin🤗

Umarım kalıcı olursun. Güzel dostlukların kurulduğu ve güzel vakit geçirdiğimiz keyifli bir ortam burası😊

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Hoşgeldin Seyfullah.

Aramıza hoşgeldin🤗

Umarım kalıcı olursun. Güzel dostlukların kurulduğu ve güzel vakit geçirdiğimiz keyifli bir ortam burası😊
hoşbulduk evet kalıcıyım artık burada daha fazla kalıp editörlük yapmayı düşünüyorum güzel kısa ve dizi senaryolarıda paylaşmayı hedefliyorum

• Beğendim
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hoşgeldin Seyfullah.
Aramızda seni de görmek beni çok mutlu etti. Bu arada umarım aktif olursun bu arada burası pek de yabancılık çekmeyecegin bir ortam hemen kaynaşabilirsin. Umarım benle de kaynaşırsın.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Hoşgeldin Seyfullah.
Aramızda seni de görmek beni çok mutlu etti. Bu arada umarım aktif olursun bu arada burası pek de yabancılık çekmeyecegin bir ortam hemen kaynaşabilirsin. Umarım benle de kaynaşırsın.
hepinizle tek tek kaynaşmayı hedefliyorum

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Mevlana Kentine Selam Olsun...
Hoşgeldin Foruma Kardeşim.

Sende kısa zamanda @slhttnmtl @Gerekli24 @STARAN gibi kalıcılığını gösterip Favori üye olursun umarım.

Kendi prensibim Mavileri Forumun Geleceği için her zaman desteklerim.

Keyifli Forumlar Diliyorum.

Sevgilerimle :bhr:
Not: Selahattin den Sonra Seyfullah , isimleriniz uzun biraz ya; lakaplarınız varsa bir ara yazın emi ;) @slhttnmtl @MrSequencer

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Mevlana Kentine Selam Olsun...
Hoşgeldin Foruma Kardeşim.

Sende kısa zamanda @slhttnmtl @Gerekli24 @STARAN gibi kalıcılığını gösterip Favori üye olursun umarım.

Kendi prensibim Mavileri Forumun Geleceği için her zaman desteklerim.

Keyifli Forumlar Diliyorum.

Sevgilerimle :bhr:
Not: Selahattin den Sonra Seyfullah , isimleriniz uzun biraz ya; lakaplarınız varsa bir ara yazın emi ;) @slhttnmtl @MrSequencer
evet kısa inşallah dedigin gibi @Gerekli24 @STARAN @slhttnmtl GİBİ olmayı düşünüyorum

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
liseden mezun olalı 2 yıl oldu askerliğimi bitirdim geldim geçen sene hobilerim bisiklet sürmek kitap okumak yaşım 22 2 agustosta 23 e gircem
Doğum günün yakında diyorsun yani...
@Dosi Duyrulur :A

Hobilerine bayıldım bu arada;
Tek ricam Büyük ve Küçük harf kullansan :bhr: