Suskunlar vs Pis Yedili | 5.Tur - En Özlenilen Dizi

Hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sadece bugün kullanılan oylara göre:

Suskunlar iyi atak yapti

@Dosi galiba başardık... :T
skor belirtmek yasak birazcik oynadim mesaj ile ama bu kismi yazmak sorun degil, zaten artik geri dönmez burdan :A
dün geceden sonra ne olduysa sabah bi kalktim manzara bu :A ilk basta baya bi stres olmustum :A

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
skor belirtmek yasak birazcik oynadim mesaj ile ama bu kismi yazmak sorun degil, zaten artik geri dönmez burdan :A
dün geceden sonra ne olduysa sabah bi kalktim manzara bu :A ilk basta baya bi stres olmustum :A
Normâlde çok sinirlenirdim buna ama haklısın mesajı düzenlemekte. 🤭

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Normâlde çok sinirlenirdim buna ama haklısın mesajı düzenlemekte. 🤭
bize ters tepmesin durum :A bu benim kendi koydugum kural gerci galiba herkes uyguluyor :A kapali oylamalarda olmasi gereken: bu dizi geride oyum buna' denilip oylar kullanilsin istemiyorum :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
bize ters tepmesin durum :A bu benim kendi koydugum kural gerci galiba herkes uyguluyor :A kapali oylamalarda olmasi gereken: bu dizi geride oyum buna' denilip oylar kullanilsin istemiyorum :A
Bir sonraki turda Kaçak'ı etkinliğe tekrar dahil edeceğine dair söz vermiştin... Sözünde duracak mısın? 😈😈

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Neden sevmediğimiz bir şey olunca böyle en üst dozdan nefret kusuluyor gerçekten anlamak güç, "saçma sapan şey"... Saygı duymak bu kadar zor mu? Ya da makul eleştiri yapmak çok mu zor? Ben lisedeyken gerek diziyi izlerken gerek Twitter'da çok eğleniyordum, liseye alışamadığım için bu dizi bana pozitiflik veriyordu. Sevmeyebilirsiniz ama eleştiri bu değil, bu hakaret. Kalitesizlikse bu tarzda yorumlar daha kalitesiz, lütfen biraz ölçü.

• Olmamış

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Neden sevmediğimiz bir şey olunca böyle en üst dozdan nefret kusuluyor gerçekten anlamak güç, "saçma sapan şey"... Saygı duymak bu kadar zor mu? Ya da makul eleştiri yapmak çok mu zor? Ben lisedeyken gerek diziyi izlerken gerek Twitter'da çok eğleniyordum, liseye alışamadığım için bu dizi bana pozitiflik veriyordu. Sevmeyebilirsiniz ama eleştiri bu değil, bu hakaret. Kalitesizlikse bu tarzda yorumlar daha kalitesiz, lütfen biraz ölçü.
En üst doz??? Ağzımda çay falan olsa bilgisayar ekranına püskürtürdüm. Gören de oyunculara, senaristlere, set çaycısına ana avrat küfür edildi zannedecek. :F Dümdüz "çöp" diyor millet. Melis Babadağ'ı alıp karşına oturtsan "Pis Yedili inanılmaz kötüydü, rezildi, vakit kaybıydı." desen sana "Tamam." diyerek karşılık verir, ardından kazandığı paraları saymaya başlar. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En üst doz??? Ağzımda çay falan olsa bilgisayar ekranına püskürtürdüm. Gören de oyunculara, senaristlere, set çaycısına ana avrat küfür edildi zannedecek. :F Dümdüz "çöp" diyor millet. Melis Babadağ'ı alıp karşına oturtsan "Pis Yedili inanılmaz kötüydü, rezildi, vakit kaybıydı." desen sana "Tamam." diyerek karşılık verir, ardından kazandığı paraları saymaya başlar. :D
Çöp demeyi "eleştiri" olarak görüyorsan zaten konuşacak bir şey yok. :X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...