Suskunlar Artık Tekrarsız Yayınlanacak!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,589
Puanı
1,060

Show TV'de Perşembe akşamları 20.00'da ekranlara gelen Suskunlar dizisi artık tekrarsız yayınlanacak. Dizinin hayranlarına ve sevenlerine duyurulur.

Geçen haftada tekrarsızdı... Tekrarı olmamasının pek bir artısı yok!

Bu tarz diziler bunu yapıyor hep ama ben pek faydalı olacağını sanmıyorum. Zaten internetten çok izlenen diziler bunlar.

bi şey değişmez

Aslında güzel bir karar, biraz daha reyting artabilir ama İnternet diye birşey var.

bazıları şimdi kurtları izlerim sonra suskunları izlerim diye düşünüyor bu durumu engellemek için yapıyorlar. ama negatif etkisi olabilir.

Gecen haftada özeti kisa tutup cok erken basladi ama total de düstü bakalim bu hafta nasil olacak

Gecen haftada özeti kisa tutup cok erken basladi ama total de düstü bakalim bu hafta nasil olacak

suskunlar uzun özetle yayınlanacak 23 gibide bitecek. bu kez çok heycanlı bir bölüm olacak ve tamamen kurtlara rakip olacak

suskunların tekrarlı veya tekrarsız gösterimi durumu değiştirmez reyting açısından..kaliteli bir dizi izleyci sayısıda beli zaten ezel nasıl 7 veya 8 civarı alıyorduysa buda anca o kadar oran alır.. tns gelince vadi düşer suskunlar artar..

ezel 4-5 alıyordu son 6 ayda.. ama bu dizi bu reytinglere bir iki ay sonra düşer

ezel 4-5 alıyordu son 6 ayda.. ama bu dizi bu reytinglere bir iki ay sonra düşer

son iki üç ay dediğin gibiydi ama ortalama reytingi 8 civarıydı suskunlardada aynı durum var.. son kadar sıkıcı değil diğer filmler kadarda laçka değil..

Daha çok izleneceğini düşünerek tekrarsız yayınlıyorlar ama reytinge pek bir artısı olmuyor bence. Hem tekrar yayınlayamadığı için kanalın haftasonu kuşağı çok boşalmış oluyor.

dizi için umarım olumlu bi gelişme olur ama bnce tekrarları biraz daha yayınlanabilrdi..

zaten uzun tekrarı olacagı için tekrarının olması pek mantıklı değil. genelde komedi diziilerin tekrarı daha iyi iş yapar dramaların tekrarı okadar yüksek reyting almıyor

zaten uzun tekrarı olacagı için tekrarının olması pek mantıklı değil. genelde komedi diziilerin tekrarı daha iyi iş yapar dramaların tekrarı okadar yüksek reyting almıyor

katılıyorum ama tekrardan kaçan diziler genelde başarısız diziler oluyor .. erken final yapan bir çok dizide önce tekrarı kaldırırlar..