Survivor'da Kim Elendi? | 7. Hafta

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
A657C13A-B80E-424C-96CB-0C936EBB9B3B.jpeg

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2023'e bu hafta veda eden isim belli oldu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği; her sezon büyük ilgiyle takip edilen yarışmada bu hafta elenen isim Gönüllüler takımından Fatih oldu.

Survivor 2023, yeni bölümleriyle TV8'de!

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sevmediğim ve itici bulduğum bir yarışmacıydı ama zor bir potaya düşmese bir süre daha ilerleyebilirdi. Neyse iyi oldu elenmesi, çok boş konuşup duruyordu zaten :A @Dosi hanımı da kutlarım isabetli tahmininden ötürü :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yakışır kendisine. Çok fazla izlemiyorum yarışmayı, hatta bir haftadır bakmadım ama enerjisi iyi ve sakin kişiliğe sahip iyi biri olarak yansıdı şu ana kadar :A
Bu sene aynı hanımları sevmemiz şaşırtıcı @MasacRE
Utku beyciğimin dediğine göre performans olarak da iyiymiş Dosi hanım. :A

Bu üçlü çok güçlü. 😳😳😳😳😳 @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060

Sen hiç izlemedin yani? :A
Performansı iyi, bu hafta dahada yükseltmiş. Zeynep sultan ilede iyi anlaşıyorlar.

@MasacRE ile aynı payda buluştuğumuzda kazanıyoruz, senin winnerlik tarafın ile bu üçlü her şeyi paramparça edecek güçlü bir üçlü olur :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Performansı iyi, bu hafta dahada yükseltmiş. Zeynep sultan ilede iyi anlaşıyorlar.

@MasacRE ile aynı payda buluştuğumuzda kazanıyoruz, senin winnerlik tarafın ile bu üçlü her şeyi paramparça edecek güçlü bir üçlü olur :A
Düzenli bakmıyorum ya bu sezon, bilgileri Utku beyciğimden alıyorum. Konsey vb. önemli bölümleri izliyoruz ama. :A

Geçtiğimiz sezon Nisa reisimi şampiyon yaparak şovumuzu yaptık, bu sezon sizinle birlikte sırt sırta verip şampiyonu belirleyeceğiz Dosi hanım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,291
Puanı
1,060
Yakışır kendisine. Çok fazla izlemiyorum yarışmayı, hatta bir haftadır bakmadım ama enerjisi iyi ve sakin kişiliğe sahip iyi biri olarak yansıdı şu ana kadar :A
Bu sene aynı hanımları sevmemiz şaşırtıcı @MasacRE
Maşallah , subhanallah :A

Nisa'nin arkadaşı olan Sultanımıza ne oldu? :A
Sevmediğim ve itici bulduğum bir yarışmacıydı ama zor bir potaya düşmese bir süre daha ilerleyebilirdi. Neyse iyi oldu elenmesi, çok boş konuşup duruyordu zaten :A @Dosi hanımı da kutlarım isabetli tahmininden ötürü :A

@MasacRE , Fatih için birebir aynı şeyi düşünüyoruz.Sevimsiz birı :A Yarmagüle ile görseli tescilledi.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Acun abimden rahatsız olanlar ve kendisini değiştirmem yönünde talepte bulunanlar oldu. :A @MasacRE
Konuyla alakasız olduğu için demiştim ama bu yeni foto da en az Acun abimin alkışları kadar alakasız :A
------

Şerlok beyciğim Survivor bilgilerini benden alarak sürdürüyor takibi. O da sonlara doğru izlemeye başlar diye düşünüyorum seninle birlikte Dosi hanım :A Zeynep sultanımızın sakatlığı ciddi olmasın da, hep birlikte şampiyonluğa taşıyalım sultanımızı...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam