Survivor Pazar Günü Yayınlanacak!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,659
Puanı
1,060
bazıları yine erken laf etmişler cumartesi olmayacakmış ;)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O kadar seviyesiz konuşmalar var ki normal zamanda yayınlanıyor olması bile bir utanç vesilesi.
ben bilmem eşim bilir gibi ahlaksız diyalogların olduğu seviyenin yerin dibinde olduğu ajanstan getirilen oyuncularla milletin kandırıldığı program çok güzelde survivor mu kötü
buna anca gülerim ben geçecen bu işleri geçecen

Lawrencee

Banlı
Reaksiyon puanı
2
Puanı
3
bu kadar dizi yayınlamazken yayınlayanlar kendinden utanmalı cumartesi yayın yok pazar var 1 gün ne değişicekki yayınlanmamlı: )

muffin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
ben bilmem eşim bilir gibi ahlaksız diyalogların olduğu seviyenin yerin dibinde olduğu ajanstan getirilen oyuncularla milletin kandırıldığı program çok güzelde survivor mu kötü
buna anca gülerim ben geçecen bu işleri geçecen

Survivor çok güzel program mı diyorsun yani?

Bkz. "Ben Bilmem Eşim Bilir'le Survivor'u aklamaya çalışmak"

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Survivor çok güzel program mı diyorsun yani?

Bkz. "Ben Bilmem Eşim Bilir'le Survivor'u aklamaya çalışmak"
yayınlanmasını doğru veya yanlış bulduğumu söylemedim dikkat edersen :)
güzel olmasına gelince evet güzel kanal d de olmadığı için bazıları beğenmeyebilir tabi :)
son olarak bbeb ne ki survivoru bununla aklayayıım çapı yetmez bu düzmece programın

muffin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
yayınlanmasını doğru veya yanlış bulduğumu söylemedim dikkat edersen :)
güzel olmasına gelince evet güzel kanal d de olmadığı için bazıları beğenmeyebilir tabi :)
son olarak bbeb ne ki survivoru bununla aklayayıım çapı yetmez bu düzmece programın

Ben Bilmem Eşim Bilir vasıtasıyla bana laf atmak için Survivor'u savunuyorsun?Ne hallere geldik,düşmanımın düşmanı benim dostumdur!

Konumuz Survivor'du hatırlatayım ve evet seviyesiz bir programdır,nedeni de yarışmacıların özellikle karşı takım hakkındaki çirkin,iftiraya,hakarete varan laflarıdır.

Senin konuna gelirsek Ben Bilmem Eşim Bilir'in düzmece-kurgu-kast olduğuna inanmıyorum,yarışmacı olarak kullanılmış mıdır dersen kullanılmış olabilir,bilemiyoruz,belgelerle gel.Çıkan kişinin kast ajansına kayıtlı olması bir kanıt değil,çünkü onların da yarışmaya katılma hakkı var.Islak imzalı para çekini görelim.Ahlaksızlık konusunda da beni çok rahatsız eden konuşmalar olmadı gördüğüm kadarıyla,hakaret-iftira yoktu.