Survivor All Star'dan Kim Elendi? (7. Hafta)

bu arada belki şaşıracaksınız ama survivor 2010 48.günde sona ermiş bugün ise all starın 53.günüydü yani Oflaz geçen survivoruna göre daha fazla adada kalmış

bu arada belki şaşıracaksınız ama survivor 2010 48.günde sona ermiş bugün ise all starın 53.günüydü yani Oflaz geçen survivoruna göre daha fazla adada kalmış
Arayı karıştırarak kalmada rekor kırdı o zaman.

@kaan955 seni Turabici olarak empoze etmeye çalışıyorum.
Çok görünebilir diye.

Ben en çok Almeda'nın gidişine üzüldüm.Çok iyi performansa sahipti,çok tatlıydı.Ahmet'i elenmiş olarak saymıyorum

Arayı karıştırarak kalmada rekor kırdı o zaman.
Revan bu arada Anılın 1.olmasi ile ilgili yorumlarina katılmıyorum yata yata adam 1.oldu , madem Oyle merve a. neden 1.olamadi oda baya emek veriyor sonucta , sakın bana dokunulmazlık deme hasan da 1.olmustu

Şaşırttın beni.
@kaan955 Dedikoducu ve sahtekar bir insanı nasıl destekliyorsun.ss

cok iyi oldu hic haketmiyordu rezil oldu gitti kurtulduk

Revan bu arada Anılın 1.olmasi ile ilgili yorumlarina katılmıyorum yata yata adam 1.oldu , madem Oyle merve a. neden 1.olamadi oda baya emek veriyor sonucta , sakın bana dokunulmazlık deme hasan da 1.olmustu
anıl 1 aydır yok. hakan'ın galibiyet oranı %42 doğukanın %37 anıl 1 aydır yok oranı %34. onlar sağlamda sanki birşey beceriyor harun uyuz oluyorum sende şöyle konuşuyosun ya.

anıl 1 aydır yok. hakan'ın galibiyet oranı %42 doğukanın %37 anıl 1 aydır yok oranı %34. onlar sağlamda sanki birşey beceriyor harun uyuz oluyorum sende şöyle konuşuyosun ya.
Ben Merve Aydın olmasını isterdim kanka
oda emek vermis çabalamiş sonuçta , Anıl sonuncu olsun demedik 1.olmasi tuhafımıza gitti dedik , 25 gündür yok çünkü

Ben Merve Aydın olmasını isterdim kanka
oda emek vermis çabalamiş sonuçta , Anıl sonuncu olsun demedik 1.olmasi tuhafımıza gitti dedik , 25 gündür yok çünkü
sembolü vardı. şimdi hasan diceksin.. berna önceki sıralamada nerdeyse son sıralardaydı şimdi 2. oldu çünkü mücadele ediyor ordaki erkeklerden bile iyi. merve'de sembolü olmasa rahatlıkla 1. olabilir.