TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

ben hikmete güveniyorum iş ciddiye binince ademi satıp sakatlar dağ ayısı olarak görevini yapar
Yok yok yok olamaz öyle bir şey.. Adem’in yancısı olarak Adem’e çalışacaktır boşuna arkadaşlık kurmadı onunla

Reactions: xemrexxx
Mesele sms ise Nisa, performans ise Ogeday bir numara oldu bu son iki sezonda. Badem geçen sezon katılsa da Ogeday'dan yine yerdi tokadı değişen bir şey olmazdı

Badem bu sezon katılıp şampiyon olsa bile iki tane yarım all star şampiyonluğu olmuş olacak. Tam all star sezonları şampiyonları Nisa, Ogeday ve Turabi'dir. Badem ağlayabilir

Reactions: Bully
Bu konuda sana katılıyorum
Nisa sadece sms şampiyonu (O da benim için yarım sayılır). Diğer yorumlarda hemfikirim.

Reactions: MasacRE
Nisa’nın hak etmediğini sen de biliyorsun, Ogeday hak etti ama son sezondaki rakipleri de zayıftı 70 ortalama kastı maşallah
Zaten 2 kez yarışmayı terk edecekti, mentali çok zayıf Ogesu’nun

He canım yarım all star aynen
Adem bu sezon şampiyon olursa 2 All Star şampiyonluğuyla tarihin en iyisi olmuş olacak nokta

Reactions: MasacRE
Bu konuda sana katılıyorum
Nisa sadece sms şampiyonu (O da benim için yarım sayılır). Diğer yorumlarda hemfikirim.
Nisa sms şampiyonu zaten ama format artık iyice o noktaya evrilmişken Nisa'ya yaradı bu iş. Sonuç olarak şampiyon mu şampiyon

2017'de Badem'in 2020'de Barış'ın da hak etmediği ortadayken bas bas bağırıyordunuz şampiyon olsunlar diye. O yüzden hiç umurumda bile değil hak edip etmediği. Halk Nisa'yı sevdi, destekledi. Size de ağlamak düşer bu konuda

Ogeday'ın mentali zayıf hali bile ezdi herkesi. Bir de mentali yüksek olsa ne olacaktı acaba

Programın adı bile all star vs gönüllülerdi. Tam all star değildi o sezon bunu sen de biliyorsun

Reactions: Bully and Dosi