Survivor All-Star 2024 Şampiyonu Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
IMG_0090.jpeg

Survivor All Star 2024 kazananı belli oldu!

Bu sene sunuculuğunun büyük bir kısmını Murat Ceylan’ın üstlendiği ve sms’in olmadığı, finalin canlı yapıldığı ve seyirci önünde sergiledikleri performanslar ile birincinin belirlendiği Survivor All Star 2024 yarışmasının kazananı Ogeday Girişken oldu.

Ogeday Girişken, Nefise Karatay’a 6-2’lik bir skor ile üstünlük sağlayarak birinci oldu. Böylece Ogeday, Turabi’den sonra ikinci kez şampiyonluk tadan bir diğer isim oldu.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Erkeklerden desteklediğim isim kazandı. Yarıştığı ilk senede destekliyordum. Yarışmanın en başından beri ilk sırada olup finalist olacağını gösteriyordu.

Okuduğum yorumlara göre seyirci çok iç içe gelmiş yarışma esnasında. Nefise’ye o konuda haksızlık yapılmış. Kendisi bir süre dinlensin artık. 2 sene üst üste onu yormuştur ve kendini fazlasıyla kanıtladı. Nagihan’dan sonra en iyi kadın yarışmacı.
seneye yine iddialı isimler geleceği için kendisini yormayıp dinlenmeye çekilsin. Katılacağı her sene üstlerde olacağı kesin.
İlk kez sonlara doğru izlemediğim bir sezon oldu. Dünde erkenden uyudum zaten :A Nagihan olmasaydı hiç izlemezdim. Onun vesilesi ile ortalarda bakınmıştım baya. Seneye gelmez umarım.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,846
Puanı
560
İlk kez hak edenin kazandığı adil bir sezon oldu Ogeday dün akşam sms ile değil emeği ve başarısı ile şampiyonluğu sonuna kadar hak etti ...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,516
Puanı
1,060
Erkeklerden desteklediğim isim kazandı. Yarıştığı ilk senede destekliyordum. Yarışmanın en başından beri ilk sırada olup finalist olacağını gösteriyordu.

Okuduğum yorumlara göre seyirci çok iç içe gelmiş yarışma esnasında. Nefise’ye o konuda haksızlık yapılmış. Kendisi bir süre dinlensin artık. 2 sene üst üste onu yormuştur ve kendini fazlasıyla kanıtladı. Nagihan’dan sonra en iyi kadın yarışmacı.
seneye yine iddialı isimler geleceği için kendisini yormayıp dinlenmeye çekilsin. Katılacağı her sene üstlerde olacağı kesin.
İlk kez sonlara doğru izlemediğim bir sezon oldu. Dünde erkenden uyudum zaten :A Nagihan olmasaydı hiç izlemezdim. Onun vesilesi ile ortalarda bakınmıştım baya. Seneye gelmez umarım.
Hep dedim Nagi'm olmadan bu yarışma bir hiç. Bu sezonda ilk kez onun sayesinde 9'a yakın reyting almıştı. Ve fragmanında tek o vardı. Seneye gelmez umarım all star olursa yine. çünkü yine hakkı yenecek net. neyse biz yine genel performans ve birebir performans da lider kapattık. Bu kadın şahane... :bhr::Z

• Beğendim
Reactions: Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

Nefise, Nagihan'dan zaten daha iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Nefise, Nagihan'dan zaten daha iyi. :A
Nagihan daha iyi, bu tarz düellolarda herkese (erkekler dahil) üstünlük kurmuş biri (önceki sezonlara bak) Nefise onun kadar değil o konuda ama Nagihan’dan sonra en iyisi olduğu gerçek :A Nagi bu sene şanssızlık yaşamasına rağmen yine üstünlük kurup gitti. Nefise ile ise sadece 1 sayı fark vardı yanılmıyorsam. Yaş oranları ve önceki sezonları göz önüne alırsak Nagi tartışmasız en iyisiydi.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,757
Puanı
1,060
Nagihan daha iyi, bu tarz düellolarda herkese (erkekler dahil) üstünlük kurmuş biri (önceki sezonlara bak) Nefise onun kadar değil o konuda ama Nagihan’dan sonra en iyisi olduğu gerçek :A Nagi bu sene şanssızlık yaşamasına rağmen yine üstünlük kurup gitti. Nefise ile ise sadece 1 sayı fark vardı yanılmıyorsam. Yaş oranları ve önceki sezonları göz önüne alırsak Nagi tartışmasız en iyisiydi.
Çarpık örnek al ne güzel yazmış Zey. :A
@xemrexxx @Angelica @Zeyno @serhatt

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Yaşı el vermiyorsa katılmasın bana ne :A

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,213
Puanı
1,061

Çarpık örnek al ne güzel yazmış Zey. :A
@xemrexxx @Angelica @Zeyno @serhatt
lo negzel demiş işte nagi is the best, nagi is the queen yani :X

tek katılmadığım nokta bence şu an en iyi 2. kadın yarışmacı nefise değil Sema ;:X seneye Batuhan katılmazsa inş. nagihan-sema finali olur da azıcık rekabet izleriz :X

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Gerçi doğru senin de yaşın 40a dayandı Nagihan'a hak vermen normal. :A
Foruma geldiğim dönemde 40’lı yaşlardaydım bazılarına göre yani 50’yi de aşalı çoook oldu ama beni bu kadar genç görmen sevindirdi :bhr:
senden kat kat ve kat daha genç gösteriyorum ve ruhum genç, önemli olan o :A
İsveçliler’in 70 yaşında olanları sizin 40’lılar gibi olduğu için 20li yaşların başlarındayım daha :Z

Forum İstatistikleri

Konular
170,484
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon