"Survivor 2020" Tanıtımı Yayınlandı!

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,959
12,946
1,060
21
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
8,702
9,400
590
Manisa
Şimdi kimsenin yargısını kıramayız... Sevmeyen zaten sevmeyecektir.. Sadece faeklı bahanelerle savunmalar oluyor işte... Aylarca gündem meşgul olacak, sabah akşam konuşulacak ve evet haftada 5 gün oluyor ama kimsede size açın izleyin demiyor... Bu konuda orta yol bulunmaz :) :) :) Ben seviyorum ve izliyeceğim

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Şimdi kimsenin yargısını kıramayız... Sevmeyen zaten sevmeyecektir.. Sadece faeklı bahanelerle savunmalar oluyor işte... Aylarca gündem meşgul olacak, sabah akşam konuşulacak ve evet haftada 5 gün oluyor ama kimsede size açın izleyin demiyor... Bu konuda orta yol bulunmaz :) :) :) Ben seviyorum ve izliyeceğim
Senin sevmene, izlemene kimse bir şey demiyor da sen niye karışıyorsun peki? :A Başkaları bu programdan sıkılmış ve izlemek belki ekranda görmek bile istemeyebilir. İzleyen kadar izlemeyene de saygı duymak lazım.

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
8,702
9,400
590
Manisa
Dediğim gibi orta yol bulamazsınız, sizler nasıl sevdiğiniz dizi yada karakterlere eleştirileri şaka ile karışık savunuyorsanız, içgüdüsel birşey, bana ne faydası var oda tartışılır ama işte, istemeden savunmaya geçiyorsun :) :)))

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Küfürü pek sevmem ama buna gülüyorum. :A Eskort Anıl tam senlik. :A

4-5 yıl oldu izlemeyeli. :A
Ben Cemal Can'ı beğendim. Danla'nın arkadaşı olduğunu bilmiyordum, güzel yüzlü tam öpüp sevilesi bir tip. :A Gönüllüler'deki Burak (soyadı ne bilmiyorum) ve Barış Murat Yağcı'da iyi. Ama yakışıklı olmaları programı izleyeceğim anlamına gelmiyor. En fazla instagram profillerine bakıp iyiymiş der geçerim. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,959
12,946
1,060
21
İngiltere
Ben Cemal Can'ı beğendim. Danla'nın arkadaşı olduğunu bilmiyordum, güzel yüzlü tam öpüp sevilesi bir tip. :A Gönüllüler'deki Burak (soyadı ne bilmiyorum) ve Barış Murat Yağcı'da iyi. Ama yakışıklı olmaları programı izleyeceğim anlamına gelmiyor. En fazla instagram profillerine bakıp iyiymiş der geçerim. :A
Eskort Anıl hakkında hâlâ yorum yapmadın. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

xdragxx

Emekli
26 Şubat 2011
33,476
6,047
1,060
25
ANKARA
Kadro baya kötü. Eski amatör yarışmacılı hali çok daha iyiydi sürekli eski milli sporcu fantezisi bence yarışmayı aşağı indirdi.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Eskort Anıl hakkında hâlâ yorum yapmadın. :A
Olmamış attım yorum yapmaya gerek duymadım. :A Ben feminen erkekler üzerinden de komedi dönmesini doğru bulmuyorum. Homofobiyi tetikliyor çünkü... Feminenlerin de yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmemeli... Ciddileşmek istemediğim için de yorum yapmadım doğal olarak. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,959
12,946
1,060
21
İngiltere
Olmamış attım yorum yapmaya gerek duymadım. :A Ben feminen erkekler üzerinden de komedi dönmesini doğru bulmuyorum. Homofobiyi tetikliyor çünkü... Feminenlerin de yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmemeli... Ciddileşmek istemediğim için de yorum yapmadım doğal olarak. :A
Homofobik mizahın köpeğiyiz. :A

• Sinir Bozucu

Hachiko

Favori Üye
4 Ocak 2012
19,247
5,594
860
23
Bulgaristan
Belki tişörtsüz görüntü verirler Survivor'da izle bence. 😁

• Güldürdün

Veteran

Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,895
13,677
861
Yapımcılığını Acunmedya'nın üstlendiği 16 Şubat Pazar günü 20:00'da yeni sezonuyla başlayacak olan sevilen yarışma programı Survivor bu sene yeniden Ünlüler - Gönüllüler konsepti olarak ekranlara gelecek. Sunuculuğunu geçen sene olduğu gibi bu sene de Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek. İşte Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek olan "Survivor 2020"nin Ünlüler ve Gönüllüler takımı:

http://instagr.am/p/B8TZWuulNb2/
http://instagr.am/p/B8TYvslF4Im/
Gördüğüm en berbat ünlüler kadrosu, Acun birkaç oyuncu dışında nerede amatör branş oyuncusu varsa doldurmuş :A :A

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
8,702
9,400
590
Manisa
O zor işte.. Geçen sene Yunanistan tarafı olduğu için en azından erkekler arada tshirt olmadan ekranda oluyordu, diğer tarafın yayınında bayanlar bikini, erkekler üstsüz... Enteresan bir toplumumuz.....hemen adapte etti Acun, aklımda sürekli merve ve şort altına giydiği siyah tayt geliyor, bir facia....