TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,947
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben tarafsız yorumcuyum öğrenemediniz hala :A

hqdefault.jpg

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Ben iki takımın arasında dün akşam da dediğim gibi fark olduğunu düşünmüyorum oyunun 10 5 bitmesi sizi yanıltmasın oyunu iyi izleyenler görmüştür ki en az 4 tane sayı saydım ben bir saniye ile giden. Kırmızı takımdan herhangi bir yarışmacı attığında 1 saniye sonra mavi takımdan atan tam 4 tane yarışmacı oldu. Eğer bir saniye geçseler kırmızı takımdaki yarışmacılar aslında skor tam tersine bile dönebilirdi. O yüzden ben hala iki takımın eşit olduğunu düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,947
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben iki takımın arasında dün akşam da dediğim gibi fark olduğunu düşünmüyorum oyunun 10 5 bitmesi sizi yanıltmasın oyunu iyi izleyenler görmüştür ki en az 4 tane sayı saydım ben bir saniye ile giden. Kırmızı takımdan herhangi bir yarışmacı attığında 1 saniye sonra mavi takımdan atan tam 4 tane yarışmacı oldu. Eğer bir saniye geçseler kırmızı takımdaki yarışmacılar aslında skor tam tersine bile dönebilirdi. O yüzden ben hala iki takımın eşit olduğunu düşünüyorum.

Yunus Emre'nin bu oyunda atışları kötüydü. 3 yada 2 oyuna çıkmıştı, eğer atışları iyi olsaydı ve çıktığı oyunları alsaydı 10 - 2 gibi bir skor olurdu.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Evo’m yine kavgayı kadın haliyle ayırmaya çalışıyor. Fark-ı Evrim. :A

69618A79-AAD8-4124-80F8-0C99315C195A.jpeg

• Harika
Reactions: Hazem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Şov yapıyor her zamanki gibi :A
Şov için mi? Evrim dediğim gibi doğal davrandığı için zaten bazı hatalar yapıyor, orada şov yapan başka kişiler var. :A Ayrıca bu ilk değil daha önce Yasin-Barış ve yine yakın zamanda Ardahan-Y.Emre kavgalarını da ayırmıştı. :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aa bak yarınki oyun önemli işte. Bu takımdan bir halt olmayacağı belli ama bireysel başka bir şey. Şimdiye kadar topladığı sembollerle Nisa reisim yarın şovunu yapıp dokunulmazlığı alırsa 2 hafta rahatız en azından :A

@Sherlock @DarkLegenD @Özgür @12.Adam yarın tam SİNERJİ modu istiyorum sizden :A
Yarın için hazırız, çeyrek finalist olacağız...

Ekli dosyayı görüntüle 85206
@Emre Ozansoy ne diyor bunlar ya :A Bireyseli de bizim takımdan birisi alsa efsane olur :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Şov için mi? Evrim dediğim gibi doğal davrandığı için zaten bazı hatalar yapıyor, orada şov yapan başka kişiler var. :A Ayrıca bu ilk değil daha önce Yasin-Barış ve yine yakın zamanda Ardahan-Y.Emre kavgalarını da ayırmıştı. :A
Hepsini şov yapmak için ayırdı işte :A

• Üzücü
Reactions: dreamy