TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Herkes gördü aileni Berkan. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eyvah eyvah Yunus Emre bombalıyor Barış'ı tam tahmin ettiğim gibi :( @dreamy ama Evrim bir şey demeyerek iyi yaptı bak :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Eyvah eyvah Yunus Emre bombalıyor Barış'ı tam tahmin ettiğim gibi :( @dreamy ama Evrim bir şey demeyerek iyi yaptı bak :A
Yalnız Emre kendini tam ifadede edemedi ve çok etkilenmiş ona olan tavırlara belli.
Barış'ın fanları gerçekten Survivor tarihinde gördüğüm en fanatik ve hep Barış'ı haklı gören eleştiriye tahammül etmeyen kişiler. Çocuğu çok etkilemişler

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Queen bilerek böyle yaptı, mağduriyet kasmasın diye. :A

Yunus tahmin ettiğim gibi Cemal’e hesap soruyor lakabı için. :A
Mert'in bunu hesap edip bir şey demeyeceğini tahmin ediyordum da Evrim'in de dememesi iyi oldu, aferin akıllıymış :A

Ya ona gülüp geçti biraz, daha çok Barış'a daha doğrusu fanlarına bozulmuş adam :A
Yalnız Emre kendini tam ifadede edemedi ve çok etkilenmiş ona olan tavırlara belli.
Barış'ın fanları gerçekten Survivor tarihinde gördüğüm en fanatik ve hep Barış'ı haklı gören eleştiriye tahammül etmeyen kişiler. Çocuğu çok etkilemişler
Ya Barış'ın fan kitlesi gerçekten çok sinir bozucu. Bak ben Barış'ın kendisini severim, yani en azından en sevmediğim tiplerden değil ama adamın öyle bir fan kitlesi var ki o tipler resmen zorla soğutuyorlar Barış'dan insanı :A