TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim Berkan'ın Cemal Can demesinin sebebi Elif'i yollamak mıdır... :A Kısa bir özet alabilirsem müteşekkir olurum. :A @MasacRE
Öyle bir konuşma gösterilmedi ama mümkündür Şerlok beyciğim. Gönüllüler takımı olarak final yapmak istemiş olabilirler. Yalnız Yasin'deki de ne şanstır be kardeşim. Adam finale kadar attı kendini bu rezil performansıyla :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Öyle bir konuşma gösterilmedi ama mümkündür Şerlok beyciğim. Gönüllüler takımı olarak final yapmak istemiş olabilirler. Yalnız Yasin'deki de ne şanstır be kardeşim. Adam finale kadar attı kendini bu rezil performansıyla :A

Zamanında tıpkı O Ses için temenni ettiğim gibi kadınlardan birinin şampiyon olmasını istediğimi söylemiştim diye hatırlıyorum, yine patladık. :A @Dosi Gerçi Elif aldığı arabalar sayesinde şampiyon olmuş kadar oldu. :A

Yasin'in Survivor hayatı resmen derslik Utku beyciğim, adam hep doğru isimlerin tarafında yer aldı. Büyük SMS öncesi yaptığı şovla oyları da topladı. :A Böyle böyle son dörde kaldı, helal olsun. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İlk 3 ay Barış ve Berkan zirvedeydi. Son 15 günde hep Sercan'ın kazanacağı parkuru yaptılar aday olmasın diye. Zirveye öyle yerleşti. 6 oyunun 5'i aynı parkurdu. Sadece 1 kere çamur oyunu oldu. O parkurda da Sercan kazanamadı aday oldu.
1 ay boyunca sakattı zaten, full yattı. İlk başlarda da Ardahan ve Barış eziyordu parkurda. Kısaca dayanaksız konuşan sizsiniz.

Ayrıca tanımadığın biri ile böyle saldırganca konuşma cesareti nereden buluyorsunuz bilmiyorum. Sakinliğe davet ediyorum.
Yav he he sen önce şu yarışmayı doğru düzgün izle :A daha Sercan’ın hangi oyunda kaybedip aday olduğunu bile bilmiyorsun gelmiş burada boş boş konuşuyorsun :A ayrıca boş konuşanlarla böyle konuşurum :A

• Olmamış
Reactions: cehennet

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zamanında tıpkı O Ses için temenni ettiğim gibi kadınlardan birinin şampiyon olmasını istediğimi söylemiştim diye hatırlıyorum, yine patladık. :A @Dosi Gerçi Elif aldığı arabalar sayesinde şampiyon olmuş kadar oldu. :A

Yasin'in Survivor hayatı resmen derslik Utku beyciğim, adam hep doğru isimlerin tarafında yer aldı. Büyük SMS öncesi yaptığı şovla oyları da topladı. :A Böyle böyle son dörde kaldı, helal olsun. :A
Elif şampiyon olmuş kadar oldu evet :A Kadın şampiyon olacaksa da Nisa reisim olmalıydı zaten. Onun da olamayacağı belliydi tabi ama en azından Yasin'in yerine ilk 4 olabilirdi. Gerçi Yasin'in yerine o dörtlüye girmeyi daha çok hak eden o kadar çok isim var ki :A

Yasin de dediğin gibi ne yaptı ne etti attı kendini ilk dörde kadar. Ama buradan sonra artık gidecek yolu kalmadı. Dördüncü olarak veda edecektir Survivor'a (şampiyon oldu)