TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Birleşme haftası olduğu için bu bölümler de güzel olur, dünkü bölüm iyiydi mesela :A bugün de açık artırma oyunu var komik olacak gibi izlerim ben yine :A
Dünkü bölümü izlesem sinir olurdum iyice, bizim reziller 9 iken mi ne oradan vermiş oyunu değil mi :A Bir de ünlülerin en iyi oyuncuları olmadığı halde böylelerse Acun'a yine hak vermeye başladım ben takımlar karıştırılsın :A

Bugün de izlemem ya, açık artırma eğlenceli tamam da o kadar yani bir özelliği yok :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Dünkü bölümü izlesem sinir olurdum iyice, bizim reziller 9 iken mi ne oradan vermiş oyunu değil mi :A Bir de ünlülerin en iyi oyuncuları olmadığı halde böylelerse Acun'a yine hak vermeye başladım ben takımlar karıştırılsın :A

Bugün de izlemem ya, açık artırma eğlenceli tamam da o kadar yani bir özelliği yok :A
Bir ara oyun 8-2’ydi sonra 9-4 oldu galiba oradan verdiler oyunu :A ama bir kere böyle oldu diye hep olacak hali yok bence takımlar eşit sayılır karıştırmaya gerek yok :A
Yapacak bir şey olsa ben de izlemem belki ama yapacak bir şey de kalmadı bu aralar Survivor’a saracam galiba yine :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir ara oyun 8-2’ydi sonra 9-4 oldu galiba oradan verdiler oyunu :A ama bir kere böyle oldu diye hep olacak hali yok bence takımlar eşit sayılır karıştırmaya gerek yok :A
Yapacak bir şey olsa ben de izlemem belki ama yapacak bir şey de kalmadı bu aralar Survivor’a saracam galiba yine :A
Yani aslında 9'a kadar gelen takımın belli bir gücü var demektir ama oradan oyun vermek de büyük başarı :A Daha önce de bu çapta olmasa da vardı böyle şeyleri. Onun dışında haftalarca oyun kazanamadıkları da oldu onu da atlamamak lazım :A İyi izle izle, hazır tekrar ısınmışken devam et bari :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yani aslında 9'a kadar gelen takımın belli bir gücü var demektir ama oradan oyun vermek de büyük başarı :A Daha önce de bu çapta olmasa da vardı böyle şeyleri. Onun dışında haftalarca oyun kazanamadıkları da oldu onu da atlamamak lazım :A İyi izle izle, hazır tekrar ısınmışken devam et bari :A
Bu sene artık bir kadın şampiyon çıkmalı çünkü bu senenin erkekleri baya kötü ben hiç beğenmedim :A düşün performans sıralamasında bir yerlerini kaldırıp koşamayan Barış birinci sırada :A Nisa var ya Barış’la parkurda yarışsa tur bindirir tur :A
Bu sene Nisa şampiyon olmalı :A

• Harika
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060

Ardahan Yasin ve Eylem işgüzarlarının yüzünden yenildiler Ardahanla Mertler iddiaya girdiler ondan sonra düştüler oyundan

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
10 milyon nufuslu ülkeden mi korkmuş.
Almanya açık ..Aycan nereden gelme?
Nisa Nereden Gelme??

Boş bir cümle....
Almanya her yıl açıktı. Aycan, ilk Almanyalı yarışmacı değil. Kaldı ki Almanyada yaşayanlar sırf Almanyadan diye Aycana oy atmaz ama Perviz, Azerbaycan Türkü ilk yarışmacı ve onun geldiği sene böyle bir şeyin söz konusu olması Perviz’i direkt şampiyon yapardı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,192
Puanı
1,060
Almanya her yıl açıktı. Aycan, ilk Almanyalı yarışmacı değil. Kaldı ki Almanyada yaşayanlar sırf Almanyadan diye Aycana oy atmaz ama Perviz, Azerbaycan Türkü ilk yarışmacı ve onun geldiği sene böyle bir şeyin söz konusu olması Perviz’i direkt şampiyon yapardı.
Açıkçası ben kendi adıma yakın dönemde Avrupada aktif şekilde yaşayan birini hatırlamıyorum.
Parviz Azerbaycanda olmadan yeri geldi 3.lüğe kadar çıkabilmişti.

Aycan ve Nisa için Avrupada yaşayan türklerden oy geldiğine adım gibi eminim.

O yüzden Azerbaycan açık olabilirdi. Varsayımlar üzerinden verilmiş karar Acun tarafından.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sene artık bir kadın şampiyon çıkmalı çünkü bu senenin erkekleri baya kötü ben hiç beğenmedim :A düşün performans sıralamasında bir yerlerini kaldırıp koşamayan Barış birinci sırada :A Nisa var ya Barış’la parkurda yarışsa tur bindirir tur :A
Bu sene Nisa şampiyon olmalı :A
Evet bence de Nisa şampiyon olmalı, katılıyorum sana :A Barış ağır dediğin gibi, o becerisiyle kurtarıyor. Geride kalsa da çoğu zaman atışlarıyla kazanıyor oyunu. Performans olarak şu an birinci sırada Barış gözükse de en iyi Berkan bence bu arada. Hem hızlı da herif, genel olarak en başarılı erkek yarışmacı o yani :A

• Harika
Reactions: eskici

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,192
Puanı
1,060
Evet bence de Nisa şampiyon olmalı, katılıyorum sana :A Barış ağır dediğin gibi, o becerisiyle kurtarıyor. Geride kalsa da çoğu zaman atışlarıyla kazanıyor oyunu. Performans olarak şu an birinci sırada Barış gözükse de en iyi Berkan bence bu arada. Hem hızlı da herif, genel olarak en başarılı erkek yarışmacı o yani :A
Nisa çok tatlı,şirin..so coolll ama aşırı çocuksu tavırları var,çabuk pes ediyor ve sürekli ağlıyor.şampiyon olacağını sanmıyorum.
barışında bir sms kitlesi var ama okadarda olağan üstü performansı yok benim bakışım.boyunun uzun olması parkurlarda geride kalmasına neden oluyor.
elifi destekliyordum ama parvizin kuyusunu kazanlardan biri olduğu için şuan ona ilgim azaldı.

berkan konusuna katılıyorum. atarlı,değişik bir karakter ama performanssa performans,hırssa hırs. inşallah yakın zaman iyileşip sahalara döner.

zaten takımlar karışınca işler iyice değişecek.