TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Konuya yorum yazıyoruz diye istenilmiyoruz şimdi de. :A

Haftanın 7 günü olmasa, izleyecek başka seçeneceğimiz olsa ve ve sevdiğimiz yarışmacılar olmasa biz de yazmayız herhalde. :) Bunu da ilk defa gördüm forumda eskiden daha azdık daha iyiydik falan.

Sunucu Murat yarışna başlamadan yaptığı açıklamayla adaşı murat ı kurtardı bence :A @Sherlock ile @MasacRE yine hüsran :A
Barışın doktor raporlu olduğunu bilmeyen yok zaten. Burada eleştirilen sırf Evrim sen ne zaman oynayacaksın dediği için matarayla vurmaya kalkışması. Evrimin söylediğinin doğru olduğunu söylemiyorum ama bu kadar basit birşey için şiddete yaklaşması olayın üzücü.

Barışın doktor raporlu olduğunu bilmeyen yok zaten. Burada eleştirilen sırf Evrim sen ne zaman oynayacaksın dediği için matarayla vurmaya kalkışması. Evrimin söylediğinin doğru olduğunu söylemiyorum ama bu kadar basit birşey için şiddete yaklaşması olayın üzücü.
Acunun kriterleri bireysel temas +küfür olayda ikisinin de olacağını sanmıyorum, ayrıca ünlülerin itirazını videolu izleyip sustırmuştu burada da en başta dendi kendi elinde olmadığı doktor kararıyla oynamadığı :) Acun kriterlerini değiştşrmediyse en fazla uyarır

Forum İstatistikleri

Konular
171,724
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94