TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,277
Puanı
1,060
itici...çirkef...arsız...utanmaz...rezil... sonuç...KAZANAN GENE ÜNLÜLER :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley: :oley:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yarın ve Pazar dokunulmazlığı vermezler umarım. Artık, 'Gizem' dışında her eksilme takıma olumsuz yansır. :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Oyun bitti mi? Mesajları okumadım kimin kazandığını anlamıyım diye. Birazdan izlerim de Acun daha siteye koymamış.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bugün ünlülerin kazandığını anladım, çünki daha video yüklenmedi ve sinirlerim bozuldu. :D

Ünlüler 2-3 oyun daha alırsa Acun takımları karıştıracak. Korkuyorum. :F

Bu saçma uygulamayı da 2018'te uydurdu. 2015'te ünlüler 25 gün aç kaldı. Yine böyle yapmadı. Bu aslında oyunun gidişatına aykırı. Biz kimseyi etkilemiyoruz diyor da öyle değil işte. Herkesi de etkiliyorsun. Bir takımda çok kişi kalması o takımda var olmayı kolaylaştırıyor.

Gönüllüler Ardahanı göndererek zaten yanlış eksilme yaptılar. Cezalarını çeksinler. Gizem orda olduğu müddetçe asla kemikleşemezler.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,277
Puanı
1,060
Çok dedikodu var...
Adaları birleştirmeyeceği yönünde...
Finalin Dominikte olacağı...
Jüride kendisinin Esatın falan oolacağı farklı bir yarışma yapacağı birleşme partisinde..
Kazanılan büyük ödüller yarışma bitince faydalancakları...

Dedikodu çok.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,277
Puanı
1,060
Bugün ünlülerin kazandığını anladım, çünki daha video yüklenmedi ve sinirlerim bozuldu. :D

Bu saçma uygulamayı da 2018'te uydurdu. 2015'te ünlüler 25 gün aç kaldı. Yine böyle yapmadı. Bu aslında oyunun gidişatına aykırı. Biz kimseyi etkilemiyoruz diyor da öyle değil işte. Herkesi de etkiliyorsun. Bir takımda çok kişi kalması o takımda var olmayı kolaylaştırıyor.

Gönüllüler Ardahanı göndererek zaten yanlış eksilme yaptılar. Cezalarını çeksinler. Gizem orda olduğu müddetçe asla kemikleşemezler.
Ardahan gitmedi yaw..Burak gitti :) :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ardahan değil Burak gitti. 2018 yılında baştan yanlış kurgulanmıştı yarışma. All Star takımına karşı yeni bir takım olacak iş değildi, o sene büyük saçmaladı Acun. Bu sene öyle bir duruma gerek kalacağını zannetmiyorum ben şu an aradaki fark ne kadar büyük görünse de.

Bir de kız-erkek eşitliği kuralından dolayı geçen hafta Gizem'i yollama şansları yoktu. Bu hafta da kaybederlerse %100 gider artık Gizem, kurtuluşu yok :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ardahan gitmedi yaw..Burak gitti :) :)
Ardahan değil Burak gitti. 2018 yılında baştan yanlış kurgulanmıştı yarışma. All Star takımına karşı yeni bir takım olacak iş değildi, o sene büyük saçmaladı Acun. Bu sene öyle bir duruma gerek kalacağını zannetmiyorum ben şu an aradaki fark ne kadar büyük görünse de.

Bir de kız-erkek eşitliği kuralından dolayı geçen hafta Gizem'i yollama şansları yoktu. Bu hafta da kaybederlerse %100 gider artık Gizem, kurtuluşu yok :D
Ya Burak'ı da kast etmiyordum, Tayfun'u kast ediyordum, isimleri karıştırdım. :A Tayfun Burakdan çok daha iyi oynuyordu.