TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Nagihan hakediyordu ama yüksek oy almayı, her zaman takımının bir numarasıydı.
Bak şimdi. Ben hep söylemişimdir. Oyun Survivor'un bir parçası. Survivor'da kural: ne yap et o adada kal. Taktik de yapabilirsin tabii. Ben sadece bu taktiklere kananlara kızıyorum. Sivriltmemeliler bir karakteri.

Bana göre Merve ve Sema Nagihandan daha iyi. Nagihan daha sonra 2019'da bir kaç yarış için giderken oraya arkadan nal topladı. Çünki hazırlıklı değildi, Mervenin 2018'te olduğu gibi. Yani zaten bu 3 kadın hazırlansalar aynı düzeyde yarışmacılar. Ama karakter olarak en berbatı Nagihan. 2016'daki Nagihanı da biliyoruz. Şimdi gelip 2018'de oynaması onu haklı yapmıyor.

2016'da sürekli renk değiştiren oydu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Şunu anladık..Acun gidemediği için çekimler neredeyse eş değerli gidiyor.
Acun sosyal medyayı boşluğu çok olduğu için seri takip ettiğini belli etti.

Keyfi yerinde özellikle bu aralar tüm ekran ona kaldı.Onun keyfi yansıyor konuşmalarına.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bak şimdi. Ben hep söylemişimdir. Oyun Survivor'un bir parçası. Survivor'da kural: ne yap et o adada kal. Taktik de yapabilirsin tabii. Ben sadece bu taktiklere kananlara kızıyorum. Sivriltmemeliler bir karakteri.

Bana göre Merve ve Sema Nagihandan daha iyi. Nagihan daha sonra 2019'da bir kaç yarış için giderken oraya arkadan nal topladı. Çünki hazırlıklı değildi, Mervenin 2018'te olduğu gibi. Yani zaten bu 3 kadın hazırlansalar aynı düzeyde yarışmacılar. Ama karakter olarak en berbatı Nagihan. 2016'daki Nagihanı da biliyoruz. Şimdi gelip 2018'de oynaması onu haklı yapmıyor.

2016'da sürekli renk değiştiren oydu.
2018'e 3 isimde aylarca hazırlanarak gitti, ve sonucu gördük. Hiçbir şekilde aynı düzeyde olduklarına katılmıyorum. Nagihan-Sema karşılaşmalarının %70 Nagihan aldıysa aynı düzey falan yok ortada. 2016 konusunda çok fazla renk değiştirdi ama 2018'de karakteri çok olgundu ve netti. Belli ki hatalarından ders almış ve değişmiş bu çok olağan birşey.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Barış gelecek senelerde Survivor'u sunabilir. Sonuçta Acun'un dediğini yaptı. Bkz: Semih

Her sene bir takım zayıf olunca hep de karşı takımda bir kavga çıkıyor ve birisi takım değiştirmek istiyor. Tesadüfe bak.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
2018'e 3 isimde aylarca hazırlanarak gitti, ve sonucu gördük. Hiçbir şekilde aynı düzeyde olduklarına katılmıyorum. Nagihan-Sema karşılaşmalarının %70 Nagihan aldıysa aynı düzey falan yok ortada. 2016 konusunda çok fazla renk değiştirdi ama 2018'de karakteri çok olgundu ve netti. Belli ki hatalarından ders almış ve değişniş bu çok olağan birşey.
Sema istatistiklerde hep üstlerdeydi. Nagihan daha fazla oyun aldı diye bir şey yok. :)

Hayır. Merve hazırlanmamıştı neredeyse. Zaten o sene Merve kendini hiss etdirmiyordu. Düğünü vardı ve hep kafası dışarıdaydı. Merve ikisiyle de yarışırken hep önde geldi. Bana göre üçünün içinde en hızlısı Merve Aydındır. Ama dediğim gibi 2018'te kafası hep dışarıdaydı. Üstüne de sakatlıklar yaşadı.

Ayrıca ben onun yerinde olsam da katılmazdım. 2015'te canını dişine taktı. Ama "mağdur" edebiyyatı yapmadığı için birinci olamadı. Finalde başı hep aşağıda olan, "fakirim" izlinimi veren de Turabiydi.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Sema istatistiklerde hep üstlerdeydi. Nagihan daha fazla oyun aldı diye bir şey yok. :)

Hayır. Merve hazırlanmamıştı neredeyse. Zaten o sene Merve kendini hiss etdirmiyordu. Düğünü vardı ve hep kafası dışarıdaydı. Merve ikisiyle de yarışırken hep önde geldi. Bana göre üçünün içinde en hızlısı Merve Aydındır. Ama dediğim gibi 2018'te kafası hep dışarıdaydı. Üstüne de sakatlıklar yaşadı.

Ayrıca ben onun yerinde olsam da katılmazdım. 2015'te canını dişine taktı. Ama "mağdur" edebiyyatı yapmadığı için birinci olamadı. Finalde başı hep aşağıda olan, "fakirim" izlinimi veren de Turabiydi.
İzlemedin herhalde 2018'i Sema-Nagihan mücadelerini çoğu zaman Nagi kazandı, en sonunda Sema kendisi yenemediği için Nagi'nin karşısında eğildi ve sen daha iyisin gibi birşey dedi. Hız konusunda ise Sema-Merve ikilisi yarışsa Sema 10 saniye fark atar.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İzlemedin herhalde 2018'i Sema-Nagihan mücadelerini çoğu zaman Nagi kazandı, en sonunda Sema kendisi yenemediği için Nagi'nin karşısında eğildi ve sen daha iyisin gibi birşey dedi. Hız konusunda ise Sema-Merve ikilisi yarışsa Sema 10 saniye fark atar.
Tamam, youtube'da var neyse ki, aç izle bence. :) Ve ya araştır. Googleda yazarsan gelir Semanın Nagihanı daha çok yendiği :)

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Tamam, youtube'da var neyse ki, aç izle bence. :) Ve ya araştır. Googleda yazarsan gelir Semanın Nagihanı daha çok yendiği :)
İzlememişsin belli ki sezonun tamamını. Bak şimdi sana bir video atacağım senden ricam o videoyu 2:10'dan itibaren izlemen. Nagihan çatır çatır gerçekleri konuşmuş. Sonuçta TV'de yayınlanan ve herkesin erişebileceği bir ortamda belgesiz kanıtsız konuşmaz değil mi? Nagihan'ın ciddi bir üstünlüğü vardı 2018'de bunu sana o seneyi baştan sona bir anını bile kaçırmamış biri olarak söylüyorum, inan bana. Hız olarak eyvallah Sema ve Merve hatta Damla'da Nagihan'dan daha iyiydi ama Nagihan'ın el becerisi hepsinden çok daha iyi olduğu için istatistikte zirveye yerleşti. 2018 sona erdiğinde istatistiklerde son durum şöyleydi: Nagihan %63, Sema %51, Merve Aydın %46. Aşağı yukarı hepsi 400 küsür oyun oynamıştı ve bu oyunların sonucu istatistik buydu.

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu hayalet tepkiler aslında olması gerektiği mesaj sayısında, biz olmamamız gereken yerde olduğumuz için Dark dizisi misali zaman mekan kavramı birbiri içine giriyor. Tüm bunların esas nedeni ise bir üyenin Dark’ı 6.bölümde bırakmasından kaynaklanan bir lanet. 6 uğursuz bir rakamdır, biz hiç sevmeyiz. 666 ve şeytanı da çağrıştırır hem, malum.

Eğer bugün sıfırdan yeni açılan konularda da bu bug görülmüyor olsaydı tek mantıklı açıklama şöyle olurdu: tüm bu mesajlar bugün öğlen silinmeden önce atıyorum senin bu konuda bu #2400 nolu mesajının yerinde bir başkası vardı #2400 nolu olan ve tepkileri aslında onun mesajına atmışlardı güldürdün, olmamışı vb. Şimdi o mesajlar silindi ama Dark etkisi burada devreye girerek tepkileri silmedi, onun yerine #2400 nolu yeni kişinin mesajıyla o tepkileri sürdürmüş oldu. Ancak yeni açılan konularda da bu görüldüğü için bu teori çöküyor. Geriye tek mantıklı teori olarak paralel evrenler ve paralel forumlar teorisi kalıyor, o da çok uzun hikaye...
DARK her yerde diye söylemiştik, boşa söylemedik bunu...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay bu da ne :F
Bu Barış yeni Semih olma yolundamı yoksa?:A
@MasacRE @The_Erinch @Maskeli Fedai
Burak giderken bombanın pimini çekti, attı takımın önüne :A

Barış da Semih gibi değil aslında pek. Semih'in diğer insanlarla nasıl anlaşamadığını ne kavgalar ettiğini görüyorduk hep. Daha ilk adaya gelirken Efecan'la girmişlerdi birbirlerine, sonra Serkay ile Efecan'ı çıldırtmaları, Zafer'in onu dövüp diskalifiye olması falan ne olaylar olmuştu, hatırlarsın sen de zaten :A

Burada Barış'ın ise hiçbir şey yaptığı görünmüyor. Devamlı bir karalama var kendisine karşı ama ekrana yansıyan bir şey yok yani :A Zaten onca laf ediyorlar adama, doğru düzgün cevap bile vermiyor sesi çıkmıyor neredeyse :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,087
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Barış da Semih gibi değil aslında pek. Semih'in diğer insanlarla nasıl anlaşamadığını ne kavgalar ettiğini görüyorduk hep. Daha ilk adaya gelirken Efecan'la girmişlerdi birbirlerine, sonra Serkay ile Efecan'ı çıldırtmaları, Zafer'in onu dövüp diskalifiye olması falan ne olaylar olmuştu, hatırlarsın sen de zaten :A

Burada Barış'ın ise hiçbir şey yaptığı görünmüyor. Devamlı bir karalama var kendisine karşı ama ekrana yansıyan bir şey yok yani :A Zaten onca laf ediyorlar adama, doğru düzgün cevap bile vermiyor sesi çıkmıyor neredeyse :A

Barış nefes alsa ada da oksijen kalmadı diyecek tipler var... Karalıyorlar ama halk bunları görüyor... :) ŞAMPİYON BARIŞ MURAT YAĞCI

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Anladım, kameralar yokken işini halediyor demek ki :A
Ya çok efendidir, yada tam tersidir :A zamanla göreceğiz :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Barış'ın Adem Kılıççı ile arkadaş olduğunu öğrendim dhsdhsd. Gelirken mağdur edebiyatı dersini çok güzel dinlemiş. Geçen sene de Yusuf bu sayede şampiyon olmuştu Barış'ta o yolda ilerliyor. Modern 3T Yasin abim biraz daha sakin olursa Kıbrıs'a göreceğiz.

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: DR and Emre Ozansoy