TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
2,150
1,294
184
Manisa
Yunus Emre pazar günü konseyde beni dışlıyorlar demişti. Bence bu yanlış davranış. Geçen hafta 3. Olmanın ardından bunu söylediyse demekki halka kendini acındırmak istiyor. Ben bunu düşündüm.

Yasin nihayet hayallerine kavuştu. Bir kaç hafta daha ilk 2'e giremeseydi belki davranışı değişirdi ama doğru yoldayım diyip artistlik edecek yine. :(

Danla'nın bu hafta kafası karışık herhalde. :(
Okadar ağladık ki ilk 2 ye giremedim diye...Girdi belkide girdirildi Cemal ile yer değiştirildi işte.

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,645
4,830
460
Yasin’in takımı savunuşu oylamayı etkilemiş bu hafta. Buna sevindim bakalım kitlesini koruyabilecek mi? İlk 4 tahmin edilebilir kişiler ama beni Evrim şaşırttı 5. olarak. :)

Meryem’in oylaması çok düşük bu arada, Gizem’den bile geride kalmış. :(

Hachiko

Favori Üye
4 Ocak 2012
17,689
4,515
710
22
Bulgaristan, Ruse
Meryem giderse ve takımlar karıştırılırsa karşıdan kız mı gelecek erkek mi? (b) Kız gelirse Elif'i felan gönderir Acun. :Z

Erkek verilirse de Barış'ı göndersin... Orada daha rahat eder.. @Hachiko @The_Erinch
Meryem devam edemezse ünlülerde 4, gönüllülerde 3 kız kalıyor. Eğer Acun ünlülerden bir kızı gönüllülere gönderirse o zaman da tam tersi oluyor, bir mantığı kalmıyor. Erkeklerde ise durum şimdi 6-ünlüler 5-gönüllüler, o zaman yine aynı durum oluyor, yani bu takım değiştirme mantıksız. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy