'Survivor 2019'da Büyük Sürpriz: ''Efsane Yarışmacılar Geri Dönüyor!''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
68138

TV8'in büyük ilgiyle izlenilen yarışma programı 'Survivor 2019'da büyük sürpriz!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve sunuculuğuyla ekranlara gelen programda eskiler yeniler oyunları yapılacak. Yarışmaya damga vurmuş eski yarışmacılardan bir kadro kurulacak, bu sezon yarışan isimlerle beraber mücadele edecekler. Dört günlüğüne izleyeceğimiz bu mücadeleye geleceği kesinleşen iki isim Nagihan ve Ogeday oldu.

Acun Ilıcalı, eski yarışmacılardan Sema'nın yarışmaya katılamayacağını açıkladı. Nedeni ise; Seda'nın Sema'nın ikizi olması.

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Dışardan haber gelmesin diye aslında ama Dalaka'nın en iyi arkadaşı gelebiliyor adaya. Adaletini sevdiğim Acun :A

Hikmet olsaydı gelen kişilere puan kaptırmazdı.

Nagihan program yorumcusuydu ve Seda'yı Sema'dan dolayı sevmiyor. Bu hamleyi beğenmedim :D Ortalık zaten karışik, iyice karıştırmak istiyorlar

• Beğendim
Reactions: Felon

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
güzel bir hamle ama reytingler okadar çok düştü ki bu hamleyle bile alacağı en fazla 5 olacaktır

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dışardan haber gelmesin diye aslında ama Dalaka'nın en iyi arkadaşı gelebiliyor adaya. Adaletini sevdiğim Acun :A

Hikmet olsaydı gelen kişilere puan kaptırmazdı.

Nagihan program yorumcusuydu ve Seda'yı Sema'dan dolayı sevmiyor. Bu hamleyi beğenmedim :D Ortalık zaten karışik, iyice karıştırmak istiyorlar
Damla ve Adem de gider kesin, Damla gitsin özellikle. :bhr: :Z

Ogeday da varmış. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,580
Puanı
1,060
Acun ne adamsın ya, bu yılki fiyaskodan sonra iyice malamat ettin Survivor'ı, reyting için ne yapacağını şaşırdın şekilden şekile girdi program :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Jet Sosyete'nin SÖZDE finalinden sonra iyice çöktü burası da yazık.. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Niye ne değişti ki, aynı kadın değil mi yine :A
Yo, ben Avatar Atakan zamanıda, yarışmada destekledim. Yarişma bitti o da bitti benim için :A Aynısı Merve içinde geçerliydi. Hem ben performansa bakıyorum. Başka kriterler, ortalık karıştırmak vs. pek bakmıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yo, ben Avatar Atakan zamanıda, yarışmada destekledim. Yarişma bitti o da bitti benim için :A Aynısı Merve içinde geçerliydi. Hem ben performansa bakıyorum. Başka kriterler, ortalık karıştırmak vs. pek bakmıyorum :A
E şimdi gelince kötü mü yarışacak sanki, yine aynı performansı gösterir o manyak :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hiç izlemedim bu sezonu ama sırf Ogeday için bakabilirim :Z