TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Efsaneler arasinda ismini yazmış oldu. Öncelikle kesinlikle finalde olacaktı o kesin ama kazanırmiydi bilmiyorum. Biraz aşırıya kaçan tavirları olmuştu son zamanda ama tabi daha kötü tavırda olan kişler yeri geldi şampiyon oldular yada finalist oldular.
Hikmet 2 araba ödülü kazandı ve şampiyon olacak kişiden sonra en iyi ödülü almış biri olacak. O ikinci arabayı aldıktan sonra kural değiştirilip artık araba alanlar araba alamayacaklar denildi ve buna rağmen Hikmet, arkadaşları araba alsın diye hasta haliyle yarışıp sakatlandı. Sadece parkurlarda değil, ada hayatındada çok çalıskandı, bunu tüm takım arkadaşları söylüyordu. Balıkta tutuyordu yani adamin baya baya 10 parmağında 10 marifet vardı.
Bu saaten sonra kim şampiyon olur bilmiyorum ama şampiyon olmak için extra sıyrılan bir isim yok bu sene. Herkesin şansı eşit.Tartışmalardan uzak olanların performansı ortalarda ve sessiz. Parkurda iyi olan karakterden kaybediyor.
Seda şampiyon olur umarım. Kendisi yunanlilar tarafından karekter olarakta çok övüldü. Onun tek eksi yönü samimi olduğu isimler çok tartışan kişiler ve ekranda pek yansımıyordu Seda onlara dur diyormu diye ama yinede diğerlerine göre daha iyi bence iletişim yönündende.Efsaneler karşsında 3te 3 yaparak güçlü olduğunu gösterdi. Nagihan onu korkak olarak lanse etmişti güya güçsüzleri seçiyor (karşı takımdaki 3 kızda çok güçlü halbuki) ama Seda, Survivor'un en güçlü kadın yarışmacısı olarak bilinen Nagihan'i ilk seçiminde alıp fark attı. Dünkü yarışmadan sonra Seda'nın sadece bu senekiler sözde 'güçsüz' oldukları için değil, aslında kendisinin güçlü olduğu için oyun kazandığını gördük.Seda ev kadınıydı ve spor hayatını 20 mi sene önce bırakmış ve buna rağmen en iyi performansa sahip bizim kızlarda.

Hikmet elendiği için Survivor benim için bitti ama gönlüm Seda'dan yana. Final koltuğunda muhakkak olacak bir isim. Arada denk gelince izlerim ama onun için final bölümlerina bakabilirim. 30 haziranda final olacakmış bu arada.

üff ne yazdım be :F Son detaylı yorumum olsun bari :A
@MasacRE @dreamy
Dün yetişemedim programa geç gittik eve. Şimdi açtım izledim netten dünkü yarışmayı. Önce yeniler baya iyi başlamış ama sonradan toparlamış eskiler. Açıkçası şu an yarışanlar avantajlı, diğerleri soğuk durumda çünkü. Ona rağmen bence baya iyi yarıştılar :A Nagihan çok kötüydü, o tamamen spor ile alakasını kesmiş herhalde, bir daha katılacak olursa All-Star'a falan aylarca deli gibi hazırlık yapması lazım :A Adem, Hakan baya iyiydi. Diğerleri de idare eder. Dört oyun oynayacaklarmış, oynadıkça açılırlar diye düşünüyorum. Nagihan sakatlanıyormuş yalnız, şimdi fragmanda gördüm. Oynamaması aslında güç katar takıma da sakatlık olması kötü tabi.

@dreamy @Yiğitt bu sefer burada olacağım ben yarışmada, siz de gelin :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün yetişemedim programa geç gittik eve. Şimdi açtım izledim netten dünkü yarışmayı. Önce yeniler baya iyi başlamış ama sonradan toparlamış eskiler. Açıkçası şu an yarışanlar avantajlı, diğerleri soğuk durumda çünkü. Ona rağmen bence baya iyi yarıştılar :A Nagihan çok kötüydü, o tamamen spor ile alakasını kesmiş herhalde, bir daha katılacak olursa All-Star'a falan aylarca deli gibi hazırlık yapması lazım :A Adem, Hakan baya iyiydi. Diğerleri de idare eder. Dört oyun oynayacaklarmış, oynadıkça açılırlar diye düşünüyorum. Nagihan sakatlanıyormuş yalnız, şimdi fragmanda gördüm. Oynamaması aslında güç katar takıma da sakatlık olması kötü tabi.

Bugün de ben yoktum, iftardaydım. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Ne zaman ki diğer oyunlar. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün izledim de eski tadı vermedi şaka maka soğudum yarışmadan... Acun seneye güzel bir formatla gelir umarım. :(
İlk bölümü tam izledim, sonrası yok bende... Şöyle komik tipler falan olsa ilgi çeker de nerede. Eskiden Turabi faktörü vardı, o adamla kaç sezon sürdürdü. İyi kötü ilgi çeken bir tipti.

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İlk bölümü tam izledim, sonrası yok bende... Şöyle komik tipler falan olsa ilgi çeker de nerede. Eskiden Turabi faktörü vardı, o adamla kaç sezon sürdürdü. İyi kötü ilgi çeken bir tipti.
Bence tiplerle alakası yok tamamen formatla alakalı bir durum. en başından tahmin etmiştim ama böyle olacağını. İlk bölümün sonunu getiremedim ben, sen iyi dayanmışsın yine :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt