TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Akşama iftardayız. Belki bir kısmına yetişirim, yetişemezsem de netten artık :A Siz boş bırakmayın buraları ama bari bir gün aktif olsun bu konu :A
Festivale gidecem ben ama o saatlerde evde olurum. TV'den sizinle aynı anı izleyebiliyorum artık. Ben gelirim :Z

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Nasıl aynı anda izleyebiliyorsun artık :A
IP Tv'mi ne ondan var işte. Hani şu arada göz kirpıp, donan ve eziyetle izlediğim aparat :A ama ne olduysa 1 aydır işimi iyi görüyor fazla donmadan :Z Hafta sonları Suvivor'a ordan bakıyorun. Avrupa yayını siznki oyun bitirken bizimkide daha başları oluyor :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
IP Tv'mi ne ondan var işte. Hani şu arada göz kirpıp, donan ve eziyetle izlediğim aparat :A ama ne olduysa 1 aydır işimi iyi görüyor fazla donmadan :Z Hafta sonları Suvivor'a ordan bakıyorun. Avrupa yayını siznki oyun bitirken bizimkide daha başları oluyor :F
İyi iyi, öbür türlü dediğin gibi tamamen alakasız bir kısımda oluyordun, bu şekilde biraz takılsa da güncel izlersin en azından :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İyi iyi, öbür türlü dediğin gibi tamamen alakasız bir kısımda oluyordun, bu şekilde biraz takılsa da güncel izlersin en azından :A
Aynen, zaten 1 saat izliyorum sonra donuyor ama 1 dakikada açabiliyorum yine :A Başka türlu mobilden izliyordum bu kezde yorum yazamıyordum :F
Şöyle sen ve @Yiğitt ile eskileri yad edelim :Z Daha buralarda dolandığım haftaya denk gelmeside iyi oldi :A Çeneyi çalıştırırım yine :F

• Harika
Reactions: Yiğitt and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen, zaten 1 saat izliyorum sonra donuyor ama 1 dakikada açabiliyorum yine :A Başka türlu mobilden izliyordum bu kezde yorum yazamıyordum :F
Şöyle sen ve @Yiğitt ile eskileri yad edelim :Z Daha buralarda dolandığım haftaya denk gelmeside iyi oldi :A Çeneyi çalıştırırım yine :F
Onların olduğu oyun kısmı mümkün olduğunca geç başlasa keşke, ama sanmıyorum gecikeceğini :T: Neyse siz artık Yiğit ile başlarsınız, ben sonra katılırım size :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Onların olduğu oyun kısmı mümkün olduğunca geç başlasa keşke, ama sanmıyorum gecikeceğini :T: Neyse siz artık Yiğit ile başlarsınız, ben sonra katılırım size :A
Damla ve Adem ne güzel parlıyorlar. :bhr: Özledik yorumlamayı, bu sezon epey uzak kaldık. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Damla ve Adem ne güzel parlıyorlar. :bhr: Özledik yorumlamayı, bu sezon epey uzak kaldık. :A
Hepsine hakimim bu seneki yarışmaciların yani. Son bir aydır hafta sonlarını izliyorum.
Bu oyun dün oynandi, bizde bugün izleyeceğiz.
Atakan ve Ogeday'ı özledim izlemeyi. Diğerlerini çok gördük :A @MasacRE
Tabi Damla ve Nagihan şu Katarina'nın havasıni alır umarım :A gerçi 5 tanede yunan yarışmacı olacak. Yunanlılara karşı yenileri, Efsanelere karşıda efsaneleri tutacam :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hepsine hakimim bu seneki yarışmaciların yani. Son bir aydır hafta sonlarını izliyorum.
Bu oyun dün oynandi, bizde bugün izleyeceğiz.
Atakan ve Ogeday'ı özledim izlemeyi. Diğerlerini çok gördük :A @MasacRE
Tabi Damla ve Nagihan şu Katarina'nın havasıni alır umarım :A gerçi 5 tanede yunan yarışmacı olacak. Yunanlılara karşı yenileri, Efsanelere karşıda efsaneleri tutacam :A:A
Bizim efsanelerle Yunanların efsaneleri takım olacak herhalde, şimdikilere karşı yarışacak :A Diğerleri ile ilgilenmesem de bizim efsanelerle birlikte olduğu için Yunan efsaneleri de tutarım ben :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bizim efsanelerle Yunanların efsaneleri takım olacak herhalde, şimdikilere karşı yarışacak :A Diğerleri ile ilgilenmesem de bizim efsanelerle birlikte olduğu için Yunan efsaneleri de tutarım ben :A
Aynen öyle olacak Bizim efsaneleri tutacam ama yunanlıların efsanesi yarışinca şuanki yarışmacıkarı tutacam Aslında takimdan cok bireyselde destekleyebilirim. Bu sene desteklediğim pek kimse yok. Bi Hikmet var, onun haricince Beyaz takımı destekliyordum.
Bora, Okay, Yusuf, Panatoinis(buna benzer bir isim :A ) ve Emre, bunlar iyi sayılır. (Emre Hızlı ama heyecan yapıyor sonlarda)
Kızlar ise Sema, Dalaka, Afroditie, Sude ve Dimitra benzer ayarlardalar. Sema ve Dalaka bir tık iyiler.

Geriye 4 tane kalıyor :F aaa bende 10 kişilik takım kurmuşum bile :F herkes oynayacaksa diğer saymadıklarımdan puan kolay alıniyor. İyi günlerindeseler sürpriz yalabilirler.
Ben şimdi festivale doğru gidecem. Brezilya dansçılarıda olacak :F @Yiğitt
Akşama damlarım foruma :Z

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Yiğitt and MasacRE