TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Survivora geçen denk geldim, ay iyiki bu sene izlemiyorum. Tuhaf bir kural getirilmiş (tam anlamadım kuralın işleyişini) ama galiba kız ve erkek sayıları eşit gitsin diye eğer bir kız elenmişse bir sonraki sefer sıra erkekte. Sırf bu yüzden kızlar hepsi dokunulmazdı ve 10 oyundan 7sini alan Hakan elendi :eek: Sabriye ve Melisa 10 oyundan 1 yada 2 alabiliyor ve bunlardan biri uzun süre daha kalacak takımda. Ben böyle mantıksız bir kural görmedim. Millet Dalaka'yı getirdi, Acun gitti puan alamayan Sabriye'yi. Hadi bunuda anladık. Şu saçma kural ile insanı sinir eden Melisa ve Sabriye dokunulmaz oldu :A
@MasacRE @Yiğitt
Acun bu sene en fiyasko seneyi yaşatırıyor. Reytingi umarım dahada dip yapar ki zaten bu hamleyle iyice insanlar daha çok söylenmeye başladı :A
Kural şu bir takımda erkekler ve kızlar arasındaki fark sayısı 2'den fazla olmamalı örn. takımda 7 erkek ve 5 kadın varsa dokunulmazlık kaybedildiği zaman erkek gitmeli ki fark 3 olmasın, bu kuralın getirilme amacı geçen seneler erkekler 4 kişiyken kızlar 1 kaldığı zaman oldu ve sürekli aynı kişinin yarışması zevk vermiyordu... Açıkçası bu sadece performans yarışması değil karakter de çok önemli ve o da Hakan da yoktu o yüzden elendi..

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haftaya ya da ondan sonraki haftaya eski yarışmacılar adaya gelecekmiş ve 2-3 boyunca şu anki yarışmacılar ile eski yarışmacılar yarışacakmış. :Z O bölümlere bakılır... @Dosi @Maskeli Fedai @MasacRE @eskici @HachiKo @dreamy
Ben şuanki bölümlerede bakıyorum. Kavga gürültü, dedikodu, tripler bol bu sezon :F
Acun saçma kurallar koymuş ama ona rağmen izliyorum hafta sonlarıni. Bugünkine bakmiyorum. Yunan sayfasında öğrendim skorları :A

tanıtayım herkesi :A
Hikmet: En iyi performansa sahip, ağzı iyi laf ediyor, kavgalarda hep var. Gerek ada, gerek ise oyunlarda 1numara.
Seda: en iyi kadin türk yarışmacı, Hikmet, Sude ve Bora ile iyi anlaşiyor. Sude hariç diğerleri Beyaz takımda
Bora: iyi yarışıyor, iyide tartışiyor ama yerinde ve güzel göndermelerle :A
Okay: çok iyi yarışıyor ama çok şans verilmiyor. Sabriye ile iyi anlaşirdı, Sabriye onun yüzüne tükürdü ve potada Sabriye'yi eledi :A
Büşra: Performansı fena değil, çok oynayamiyor beyaz takımda kızlar çok var diye. dedikoducu ortalik bozan biri olarak biliniyor.

gelelim siyah takıma:
Yusuf: güçlü ve Hikmet ile çok fena tartışip onunla birlikte uyari alan biri ha birde gizliden kaptanla anlaşıp türkiye ile iletişmi olmuş :A

Atakan: Yusuf ile "kardeş"lerdi taki Atakan araba kazanana kadar. Yusuf Atakan ve Emre arabayi bölüşrüz kazanirsak demişti ve Atakan sonrasında o konuda birşey dememesine rağmen Yusuf biz izleticilere farkli algılattirdı :A Bu arada Atakan herkes tarafından sevilmiyor artık çunkü tripli, çocuk gibi davranan ve mızmız biri. Dalaka ile sevgili olayi olduğundna beri performans yerlerde. artık Dalakada onu korumuyor.

Emre: çok hızlı parkurda ve kolay kandırılabiliyor. Adanın en saf ve iyi kalplisi diyebiliiz.Şuan Yusuf ve Atakan ile ayni potata ama Biri bu gece gidecek. Atakan sadece yakışıklılıgından dolayı bir sürü potayı atlatmıstı ama son haftalardaki paikolojisinin kötü oluşu ve hep küsüp kavga çılarması eksi artik.
Sude: Siyah takımin tek türk kadın yarışmacısı ve iyide performansi var.

Kural şöyle: bir hafta yunanlardan, bir hafta türklerden elenme oluyor aynı takınlar kaybettikçe.. eğer kizların sayısi çok az ise sadece erkeklerden elenme oluyor.

Hikmet 2 araba kazandi. sonra kural değişti, artik araba alanlar araba yarışında yarısmayacak.
Alin size ön tanıtım :F
@MasacRE @dreamy

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben şuanki bölümlerede bakıyorum. Kavga gürültü, dedikodu, tripler bol bu sezon :F
Acun saçma kurallar koymuş ama ona rağmen izliyorum hafta sonlarıni. Bugünkine bakmiyorum. Yunan sayfasında öğrendim skorları :A

Hikmet: En iyi performansa sahip, ağzı iyi laf ediyor, kavgalarda hep var. Gerek ada, gerek ise oyunlarda 1numara.
Seda: en iyi kadin türk yarışmacı, Hikmet, Sude ve Bora ile iyi anlaşiyor. Sude hariç diğerleri Beyaz takımda
Okay: çok iyi yarışıyor ama çok şans verilmiyor. Sabriye ile iyi anlaşirdı, Sabriye onun yüzüne tükürdü ve potada Sabriye'yi eledi :A
Büşra: Performansı fena değil, çok oynayamiyor beyaz takımda kızlar çok var diye. dedikoducu ortalik bozan biri olarak biliniyor.

gelelim siyah takıma:
Yusuf: güçlü ve Hikmet ile çok fena tartışip onunla birlikte uyari alan biri ha birde gizliden kaptanla anlaşıp türkiye ile iletişmi olmuş :A

Atakan: Yusuf ile "kardeş"lerdi taki Atakan araba kazanana kadar. Yusuf Atakan ve Emre arabayi bölüşrüz kazanirsak demişti ve Atakan sonrasında o konuda birşey dememesine rağmen Yusuf biz izleticilere farkli algılattirdı :A Bu arada Atakan herkes tarafından sevilmiyor artık çunkü tripli, çocuk gibi davranan ve mızmız biri. Dalaka ile sevgili olayi olduğundna beri performans yerlerde. artık Dalakada onu korumuyor.

Emre: çok hızlı parkurda ve kolay kandırılabiliyor. Adanın en saf ve iyi kalplisi diyebiliiz.Şuan Yusuf ve Atakan ile ayni potata ama Biri bu gece gidecek. Atakan sadece yakışıklılıgından dolayı bir sürü potayı atlatmıstı ama son haftalardaki paikolojisinin kötü oluşu ve hep küsüp kavga çılarması eksi artik.

Kural şöyle: bir hafta yunanlardan, bir hafta türklerden elenme oluyor aynı takınlar kaybettikçe.. eğer kizların sayısi çok az ise sadece erkeklerden elenme oluyor.

Hikmet 2 araba kazandi. sonra kural değişti, artik araba alanlar araba yarışında yarısmayacak.
@MasacRE @dreamy
Twitter'dan takip ediyorum da ciddi bu sezon çok olaylı. Ben de isterdim böyle olaylı sezonlar. :T: Seneye ALL STAR olsa da izlesek yine bol bol. :Z

Atakan gidebilir diyor herkes... Emre'nin iyi niyetli biri olduğu çok belli, geçen yıldan da görmüştük. Umarım yolu açık olur. Yusuf bu yıl favori isimlerden biri, Hikmet de olabilir aslında ama bilemedim. :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Twitter'dan takip ediyorum da ciddi bu sezon çok olaylı. Ben de isterdim böyle olaylı sezonlar. :T: Seneye ALL STAR olsa da izlesek yine bol bol. :Z

Atakan gidebilir diyor herkes... Emre'nin iyi niyetli biri olduğu çok belli, geçen yıldan da görmüştük. Umarım yolu açık olur. Yusuf bu yıl favori isimlerden biri, Hikmet de olabilir aslında ama bilemedim. :D
Yusuf'u sevmiyorum ama finalde kesin olur :A Hikmet karşıyı çok iyi kışkırtıyor ama her oyunda okadar iyiki nedense seviyorum. Kazansın isterim ama biraz Nagihan'ın kaderini yaşar gibi. Sonra diyorum Turabi o hareketlere rağmen birinci olmuştu, Hikmet neden olmasın :A Adada her işi yapan, balık tutan, her oyunda muhakkak oyun alan biri. Acun kendisi bir ara demişti, ben Survivor'da Hikmet gibi birini hiç görmedim dedi. O boya o hızlı koşmalar beklemiyordu kimse:A Hem hızlı koşyor hemde atışlari çok iyi. Erkeklerden Atakan hariç güçsüz kimse kalmadi. Çekişmeli oyunlar isliyoruz. Sabriye yüzünden beyaz takım çok kaybetti. Sabriye gitti şimdi oyunlar genelde 10-9 falan bitiyor.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Haftaya ya da ondan sonraki haftaya eski yarışmacılar adaya gelecekmiş ve 2-3 boyunca şu anki yarışmacılar ile eski yarışmacılar yarışacakmış. :Z O bölümlere bakılır... @Dosi @Maskeli Fedai @MasacRE @eskici @HachiKo @dreamy

gelelim siyah takıma:

@MasacRE @dreamy
Ne kadar eski yarışmacılar katılacak? Bu sezon nolursa olsun izlemem gibi. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

gelelim siyah takıma:

@MasacRE @dreamy
Bu sezonu izletmek için ne yapacağını şaşırdı Acun :A Ben izlemem artık bu saatten sonra, soğudum iyice zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu sezonu izletmek için ne yapacağını şaşırdı Acun :A Ben izlemem artık bu saatten sonra, soğudum iyice zaten :A
Dün artık çılkı çıktı tartışmaların :A Ben yine soğudum yarışmadan :F Zaten sadece dokunulmazlıklari izliyordum ama YouTube'de arada videolara denk geliyordum. Şunuda belirteyim, YouTube'de ve Twitterdeki Survivor sayfası bariz taraf tutuyor. Atakan ve Yusuf'u, çünkü biri diğer tarafa laf atsa beğeni atiyor :A Tarafsız olmaları gerekirdi :A
Atakan elendi bu arada.
@Yiğitt şu eski yarışmacı kısımları gına getirdi, yeter, hep aynı kişileri kaç kere izleyecek bu halk :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün artık çılkı çıktı tartışmaların :A Ben yine soğudum yarışmadan :F Zaten sadece dokunulmazlıklari izliyordum ama YouTube'de arada videolara denk geliyordum. Şunuda belirteyim, YouTube'de ve Twitterdeki Survivor sayfası bariz taraf tutuyor. Atakan ve Yusuf'u, çünkü biri diğer tarafa laf atsa beğeni atiyor :A Tarafsız olmaları gerekirdi :A
Atakan elendi bu arada.
@Yiğitt şu eski yarışmacı kısımları gına getirdi, yeter, hep aynı kişileri kaç kere izleyecek bu halk :F
Seneye ALL STAR yapılmalı, 5 yıl olacak :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu sene net Survivor'un en güçlü yarışmacısı Hikmet'ti, Kaç zamandır hasta ve bitkin haliyle oyunlara çıkıp hep oyununu kazandi
Dün rahatsızlığından dolayi oynatılmadi en sonunda ve yorumlarda Hikmet kaçıyor dediler. Hastanede 2 gün yatıp hâla dinlenmesi gerekirken arkadaşlarımi yalnız bırakmak istemiyorum dedi ama bu galiba Survivor hayatının bitmesine sebep oldu :( çok üzüldüm fragmani izlerken. Geçen hafta 21 oyundan 17'sini kazanmıştü hasta haliyle. Karakter tartışilabilir ama takımını sirtlayan, her oyunda galibiyet alan tek kişiydi :( Acun yine takım degiştirmeleri yaparsa hiç şaşırmam.
Son zamanlarda izliyordum ve artık izlemem için sebep kalmadi. Geri dönebileceğini pek sanmıyorum :(
Büyük geçmiş olsun
@Yiğitt @MasacRE @dreamy

• Beğendim
Reactions: MasacRE and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sene net Survivor'un en güçlü yarışmacısı Hikmet'ti, Kaç zamandır hasta ve bitkin haliyle oyunlara çıkıp hep oyununu kazandi
Dün rahatsızlığından dolayi oynatılmadi en sonunda ve yorumlarda Hikmet kaçıyor dediler. Hastanede 2 gün yatıp hâla dinlenmesi gerekirken arkadaşlarımi yalnız bırakmak istemiyorum dedi ama bu galiba Survivor hayatının bitmesine sebep oldu :( çok üzüldüm fragmani izlerken. Geçen hafta 21 oyundan 17'sini kazanmıştü hasta haliyle. Karakter tartışilabilir ama takımını sirtlayan, her oyunda galibiyet alan tek kişiydi :( Acun yine takım degiştirmeleri yaparsa hiç şaşırmam.
Son zamanlarda izliyordum ve artık izlemem için sebep kalmadi. Geri dönebileceğini pek sanmıyorum :(
Büyük geçmiş olsun
@Yiğitt @MasacRE @dreamy
Tüylerim diken diken oldu, inşallah kötü bir şeyi yoktur. Bu tarz elemeler beni üzüyor. :(

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tüylerim diken diken oldu, inşallah kötü bir şeyi yoktur. Bu tarz elemeler beni üzüyor. :(
Ben ağladım izlerken. Hele birde Yusuf bakınca sonrasında bağırinca demekki çok kötü bir görüntüydü. Finalde kesin olacak bir isimdi:( Akşam izleyemem. İçim kaldırmaz :(

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Büyük geçmiş olsun
@Yiğitt @MasacRE @dreamy
İzlediğim kısa dönemde baya ön plana çıkıyordu o zaman da. Hal, hareketleri pek hoşuma gitmemişti ama iyi yarışmacıydı cidden. Kötü olmuş, üzüldüm. Yalnız yarışmanın sonlarına gelinmedi mi artık? Oyunlarda oynatmadan tutarlar belki adada diyeceğim ama öyle olsa da sonlarda oynamayınca şansın kalmıyor pek tabi.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzlediğim kısa dönemde baya ön plana çıkıyordu o zaman da. Hal, hareketleri pek hoşuma gitmemişti ama iyi yarışmacıydı cidden. Kötü olmuş, üzüldüm. Yalnız yarışmanın sonlarına gelinmedi mi artık? Oyunlarda oynatmadan tutarlar belki adada diyeceğim ama öyle olsa da sonlarda oynamayınca şansın kalmıyor pek tabi.
Yok, daha bir sürü kişi var, bir takımda 7, diğerinde 8 kişi var. Karışık olduğu için hiç iyi olmayan yarışmacı sayi eksikliğinden korunurken, çok iyiler aday olup gidebiliyor. Çok ama çok saçma bir sistemi var şuan elenmelerin
Bu hafta yunanlilarda elenme sırası

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok, daha bir sürü kişi var, bir takımda 7, diğerinde 8 kişi var. Karışık olduğu için hiç iyi olmayan yarışmacı sayi eksikliğinden korunurken, çok iyiler aday olup gidebiliyor. Çok ama çok saçma bir sistemi var şuan elenmelerin
Bu hafta yunanlilarda elenme sırası
Daha varmış o zaman tutmazlar büyük ihtimalle, sakatlığı da iyileşmez herhalde kötü bir sakatlığa benziyor. Saçma işler çıkardı işte bu sene Acun ne o öyle bir oradan bir buradan elenecek öyle saçma şey mi olur :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha varmış o zaman tutmazlar büyük ihtimalle, sakatlığı da iyileşmez herhalde kötü bir sakatlığa benziyor. Saçma işler çıkardı işte bu sene Acun ne o öyle bir oradan bir buradan elenecek öyle saçma şey mi olur :A
Şuan son 2-3 haftadır dokunulmazlık hariç tüm ödül oyunlarini siyah takım aliyor. Sadece 1 zayıf oyuncusu var.Siyahlarda bir kız sakat, haliyle tek 2 kız var ve beyazlarda 4 kız olunca bunlar güçsüzleri seçip kazanıyorlar daima. Beyaz takımda ise Seda, Bora, Okay ve Hikmet dışında herkes hep sayı variyor. aa pardon beyaz takim 9 kişiymiş :A
Şuan Büşra ve Ria var en güçsüz kızlardan. Yunanlıların iki erkeğide güçsüz. Afrodite iyiydi oda çöktü 2 haftadır.Elenme sırası yunanlılarda olduğu için Büşra güvende. Türklerin elenme sırasi gelince tek 2 türk kız var diye belki yine güvende olacak :F ordan tam emin değilim ama bu kız en az 2 hafta daha olacak ve yeni sabriyemiz oldu :F son 2 haftadırda tüm puanlar türklerden geliyordu. Hikmette olmayınca iyice dip yaparlar belki. Okay iyi oyuncu ama pek sıra gelmiyordu. belki oda performansini yükseltir ama yunanlailar oyun almamaya devam ederse Acun yine formata el atar belki :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE