TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dün yetişemedim programa geç gittik eve. Şimdi açtım izledim netten dünkü yarışmayı. Önce yeniler baya iyi başlamış ama sonradan toparlamış eskiler. Açıkçası şu an yarışanlar avantajlı, diğerleri soğuk durumda çünkü. Ona rağmen bence baya iyi yarıştılar Nagihan çok kötüydü, o tamamen spor ile alakasını kesmiş herhalde, bir daha katılacak olursa All-Star'a falan aylarca deli gibi hazırlık yapması lazım Adem, Hakan baya iyiydi. Diğerleri de idare eder. Dört oyun oynayacaklarmış, oynadıkça açılırlar diye düşünüyorum. Nagihan sakatlanıyormuş yalnız, şimdi fragmanda gördüm. Oynamaması aslında güç katar takıma da sakatlık olması kötü tabi.

@dreamy @Yiğitt bu sefer burada olacağım ben yarışmada, siz de gelin

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bugün de ben yoktum, iftardaydım.

Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Ne zaman ki diğer oyunlar.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün izledim de eski tadı vermedi şaka maka soğudum yarışmadan... Acun seneye güzel bir formatla gelir umarım.
İlk bölümü tam izledim, sonrası yok bende... Şöyle komik tipler falan olsa ilgi çeker de nerede. Eskiden Turabi faktörü vardı, o adamla kaç sezon sürdürdü. İyi kötü ilgi çeken bir tipti.

Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
İlk bölümü tam izledim, sonrası yok bende... Şöyle komik tipler falan olsa ilgi çeker de nerede. Eskiden Turabi faktörü vardı, o adamla kaç sezon sürdürdü. İyi kötü ilgi çeken bir tipti.
Bence tiplerle alakası yok tamamen formatla alakalı bir durum. en başından tahmin etmiştim ama böyle olacağını. İlk bölümün sonunu getiremedim ben, sen iyi dayanmışsın yine

Reactions: Yiğitt