Survivor 2016 - 105. Bölüm Yorumları

Tamam ona lafım yok ama oyun denge oyunu ayrıca dokunulmazlık için bu tarz oyunları Acun daima seçiyor.haklısın Nagihan bu tarz oyunlarda iyi olmuyor ama dikkat ediyorsan Acun dokunulmazlık tarzı oyunlarda bu tarz oyunlar seçiyor yani sadece bu sezonki survivorda özgü bir durum değildi bu oyun.nagihan ilk turda Puan olarak Atakanın dahi önündeydi puan açısından.ilk oyun ona uygun oldu ama bu oyunda ona uymadı

Oyunlarin sirasi önemli burda bu oyun ilk turda olsaydi o zaman cok farkli olurdu bu oyun en kritik yere konulmus ve nagihan istedigi kadar avantajli baslasin elenecegi belliydi
Elenmezdi nagihan kendi kendini elendi damlardan 2 sayı aldı demek Istese kendini güçlü tutsa 2 sayı daha alabilirdi.. Nagi kaybedince psikolojik olarak gocuyor damala bu yarışta ilk yarıştan daha kötüydü.

Zaten dam alanın hakkıydı 4kisiyle Kıbrısa gitmek Damla sadecee hakkını aldı kıza yapılan hakiszlik telafi edildi.. Nagihan zaten finale kalamazdı ben sonuçta adaletli buluyorum..

Nagihanın intikamı Semih tarafından alınacak İnşallah

Reis bedel ödetecek hepsine
@Doğu

Dogru diyorsun bu oyun hep oluyor ama oyunlarin benim takildigim konu su oyunlarin siralamasi ilk oyunda elenen olmadi bunda oldu o zaman ilk oyunda da eleme olsaydi orda da damla elenirdi kisacasi demek istedigim su nagihan bugün 3.oyuna gecmeyi haketmedi haklisin ama damla da haketmedi sadece atakan ve serkay haketti

Adaletsizliğin karşısında susan dilsiz şeytandır' mıydı o laf? Sen bilirsin. Gördüm ki felsefe edinmişsin

@turkuazz kadının bacağının sakat Serkay'lar bile birbirlerine taktik verirken söylediler. Nesine isyan etmesin Nagihancılar? Semih de oynasaydı o zaman o oyunları. Elini zorlayacak bişey yoktu. Belki küp dizmede zorlanırdı. Sizin savunmanız bu kapıya çıkıyor.

Oyun daha başlamadan önce Acun açıklama yaptı ilk oyunda hangi yarışmacı 6 yı bulunca ikinci oyundan oyun sürecek dedi.yani aslında iki oyunu birleştirmiş oldu.oyun tek oyun değildi iki oyunun toplamı oldu.burada dikkat ettiysen Nagihan birazda hırsına yenildi aslında.çünkü o kadar hırs yapmışki yarışmanın amacını dahi daha anlamamıştı.çünkü oyunu kaybedince toptan eklendiğini sandı.bu kadar kendini kaptırmaya lüzum yok tabiki hırs iyidir ama bazan aşırı hırsta iyi olmuyor

Burdaki adaletsizlik ne.. Naginin ayağını acun mu sakatladı kadın kendi hırsının kurbanı oldu. Nagi sakat!! ama denge ve hız oyununda birinci olabiliyor bu oyunda da iki oyun alabiliyor damladan demek biraz zorlasa damlayı eleyebilir. Hep atış oyunu mu koysun acun zaten haketmedigi halde nagi finale kaldı.. Asıl damla elenseydi haksızlık okurdu damla Kıbrıs oyununu 3kisiyke oynamayı kazanmıştı

Sırf Semihle dost diye bunu yaptı
)

Eee acun büyük sms ile semih'e de haksızlık yapmiş oldu. Ne vardı 5 kişi gidicekelerine büyük smsden bir kişi daha gidebilirdi. Semih direkt potaya cıkıp bir dok. oyunun yapabilridi acun. Ama para kazanması lazımdı damlayı yada serkayı birinci yapmak için. Milleti kazıklamalıydı.

Damlanın kıbrıs konusunu bi üsteki postta cevap verdim. Ben de diyorum ki Semih de oynayabilirdi o zaman bu oyunları. Acun mu yaptı Semihin parmağini? Semih de oynasıymış. Savunacaksan doğru yerden savun. Demişssin başka postta psikolojik olarak serkaylar bunu kullandı diye. Kadının bacağı kasıldı atakanla oynarken! O da mı psikolojikti?

Her türlü elenirdi iki tane sansa oyun aldi diye iyi mi oldu bu oyunda nagihan kötü yarisiyor bu acik ama zaten sorun o degil herkesin kötü oldugu oyunlar var ama bu oyunun siralamsi önemli ilk oyunda yani damlanin kötü oldugu oyunda elenen olmadi ama burda oldu acun bunu istedigi gibi ayarlamis iste nagihani elemek istemis
damlanin kibrisa gitmisti zaten bu oyunda oynamamaliydi normalde haklisin ama finali 4 yerine 5 kisi yapmis yani damla yine finalde bu sekilde hak yerini buldu diyemezsin cünkü damla yarin kaybederse yine ayni sey olacak smse cikacak

Dun yazdım bunu nagiye yaradı bu iş sadece diye. damlanın yüzde yüz hakkı yenildi.. Semihi dokunulmaz yapmak hakisizlik olur iki kez dokunulmaz olacaktı Ibrahim giderken bir kez dokunulmazlik hakkı verildi ama semihin de fanlarinin hakkı yendi onların fazladan bir oy kullanacaklar . Semihin fanlari telafi ederdi ama damlanin hakkı nasıl telafi olacaktı.. Damla az kalsın kim vurduya gidiyordu

Sırf Semihle dost diye bunu yaptı
)
Kadını baştan beridir istemiyor acun ya. Onca kere kötü gösterdi. Şimdilerde ona takılarak sempatiklik kazandırmaya çalişiyor. Şu kıskanıyorsun lafından beridir acun sempatik gösteriyor nagihanı fark ettiysen.

İlk oyunda nagi hep kazanacak diye bir şey yok ki damla iki oyun aldı ve daha da alabilirdi.. Ki naginin o bacakla kim birinci olacağını düşündü ki sonunda puzzule var))..
Nagi zaten belesten damlanın hakkını yiyerek finale kaldı sonuçta hak yerini buldu

Buna ne diyorsun kız ağlarken yaptıklarına bak @beyazsoy karaktersizleri savunur yine
)))

Büyük sms hakkı da yenildi Semihin. Dokunulmazlık oynansaydı direkt potaya girseydi, damlanın da hakkı yenmeyecekti.

İki oyun birlemiste olsa siralamalari farkli olsa damla kazanamazdi bu oyunda da nagihan hirs yapti ama bence kaybetmesinin hirsiyla pek alakasi yok oyunda kötüydü her türlü kaybederdi neyse sonuc olarak her türlü acun oyunlari serkaya kazandiracak nagihan bunu gecsede kazanamayacakti zaten

Büyük sms hakkı da yenildi Semihin. Dokunulmazlık oynansaydı direkt potaya girseydi, damlanın da hakkı yenmeyecekti.
Yukarıda dedim aynısını semihin büyük sms oyu kullanılabilirdi ama bilmiyoruz ki belki Semih sonucu oldu büyük smsde belki avantaj oldu semihe.. Acun bu kararla büyük hata yaptı bu hata ortaya çıkmasın diye büyük sms sıralamasını açıklamadı normalde eskiden açıklıyordu