Survivor 2016 - 104. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
Semihin durumu açıklanacak bugün instagramda okuduğuma göre
eğer doğru ise semih oyunlarda olmayacak ama direkt kıbrısa gidecekmiş

Semihin parmağı kopmuş bu arada.İbo anlattı parmağındaki tüm kemikler kırılıp
tek bir damara bağlı kalmış sürekli öne arkaya parmak esniyormuş
Evetizledim oraları. Demiştim zaten Semih boşuna bu kadar korkmaz kopacak gibidir diye
kızın biri ağladi zdiğeri de s*l*k gülüyordu. Güldüğü halde ağlayana gülerek bakıp konuşuyordu.

Bu akşam Acun Semih için dokunulmazlık kararı alacaktır..benim tahminim bu şekilde bakalım nasıl olacak.

Geçtiğimiz hafta Zuhal'a bakarken orada da Survivor konuşuldu.
Her bölüm konuşuyor demek ki .ss O zaman da birisi elenecekti, millete sordu kim elenir sizce diye.

Geçtiğimiz hafta Zuhal'a bakarken orada da Survivor konuşuldu.
Her bölüm konuşuyor demek ki .ss O zaman da birisi elenecekti, millete sordu kim elenir sizce diye.
Bu akşam olay büyük tabi tweette göre 3 kere konuşulmuş
(şuan gaza geldim
)

Akşamı merakla bekliyorum, son kez perşembe izliyor olacağız.
Bitsin bitsin. Yarişmacılar azaldıkça tadı kalmadı. İlk bölümler şahaneydi
hem yabancı dizilerimi izlicem pt saatlerinde. Yazın tv bomboş. Seviyo sevmiyor haricinde hiçbir yapıma bakamam gibi
İzliyormusun onu?

Aynen bitsin de rahatlayalım artık.
Sıktı.

Yok izlemedim, aslında bakacaktım iki bölümle birlikte ama vazgeçtim. Çarşamba zaten No:309'u izliyorum. Daha fazla ek dizi yapmamam lazım, dizi süresi 2-2.5 saat. Sonra netten izlemesi de ayrı sıkıntı.

Aynen yaa tvden izleyerek en azında 15dk reklam arasıyla kafan dağılıyor. Netten izlediğimde kesintisiz izlemek zorunda kalıyorum(ara vermemek gibi bi huyum var
) netten takip etmek de zor. Keşke 40 dk olsa yine dizilerimiz. Neyse keşke baksaydın kısa videolarına bak bari vicdansız

Yok canım saol, fazla diziye hayır.

Yabancı dizi izleyelim?

Yok canım saol, fazla diziye hayır.

Yabancı dizi izleyelim?
Bi dizi var bakmak istediğim, konusu gece üşenmezsem açıcam orda seni de etiketleyeyim bu konuda konuştugumuz aklına gelsin
sen de beğenirsen konusunu başlarız. Çünkü tam yazlık dizi

Bi dizi var bakmak istediğim, konusu gece üşenmezsem açıcam orda seni de etiketleyeyim bu konuda konuştugumuz aklına gelsin
sen de beğenirsen konusunu başlarız. Çünkü tam yazlık dizi
Tamam bekliyorum o halde, birlikte yorumlaşarak gideriz güzel olur.