Survivor Şampiyonu Survivor Panorama'ya Ne Zaman Katılacak?

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
dsc_1901_10273744653a5244c3b689.jpg

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2014'ün şampiyonu Turabi Çamkıran Survivor Panorama'ya ne zaman katılacak?

Sezon boyunca elenen isimleri konuk alan ve Survivor'ı değerlendiren Furkan Dede ve Begüm Ece Yücetan'ın sunduğu Survivor Panorama proramına bu hafta Survivor Şampiyonu Turabi Çamkıran katılıyor.Şampiyon'un yanı sıra diğer Survivor yarışmacılarından Merve Aydın, Gökhan keser, Ahmet Dursun ve Yiğit Dikmen'de programa katılacak.

Pazartesi günü yayınlanacak olan bölüme katılacak olan son 5 Survivor yarışmacısı Survivor'ı ve yaşananlara değerlendirecek.

Survivor Panorama 23 Haziran Pazartesi günü saat 20:45'te Tv8'de.​

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok çok merak ettiğim ve kaçırmak istemediğim bölümlerden olacak.:D

Sahra'yı ve Gökhan'ıda izleyeceğim Tabi Merve'yide.Merakla bekliyoruz Efsaneyi.:Z

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sevmek zorunda değilim tebrik etmek zorunda da değilim. :)

Ben sadece yarışmadan dolayı sevmediğini düşünüyordum yarışma bittikten sonra yeniden başlayabilirdiniz.:D

Ama haklısın bende Akın yada Gökhan'ı görmek sitemem bu saatten sonra.:(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben sadece yarışmadan dolayı sevmediğini düşünüyordum yarışma bittikten sonra yeniden başlayabilirdiniz.:D

Ama haklısın bende Akın yada Gökhan'ı görmek sitemem bu saatten sonra.:(
Çok yanlış düşünmüşsün ben Turabi'nin karakterini sevmiyorum bundan sonra da yüzünü görmek istemiyorum hiçbir yerde. :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok yanlış düşünmüşsün ben Turabi'nin karakterini sevmiyorum bundan sonra da yüzünü görmek istemiyorum hiçbir yerde. :A

Yok artık.:eek:Karakter diyorsun ama Akın'ı seviyorsun.:A

Ciddi söylüyorum biraz antiliğini bıraksan seversin şu adamı ki bunun en güzel yoluda bu programı izlemekten geçer.:Z