CW Supernatural 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sezon finalini izledim @Forumdash @legolas9900

Carry On My Wayward Son ayy sırf bu şarkı için sezon finalini iple çekiyorum her sezon başlangıc jenerikte çalan parça beni benden alıyor işte en iyi dizi bu diyorum :Z:Z
kabil öldükten sonra şeytan olmuş demekki mühür brakmamış onu şimdi deanda şeytan oldu aman yarabbi :eek::eek::eek: gelecek sezon yer yerinden oynayacak dean artık şeytan :eek::eek:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
[HASHTAG]#SPN[/HASHTAG] [HASHTAG]#Supernatural[/HASHTAG] S09 B23 izledim
Muhteşem bölümdü resmen
Dean'in öldüğü an üzüldüm ama Sam'in ağlamasaydı o hava kayboldu resmen :X
Castiel kendi özünü keşke alsaydı Metatrondan.
Metatronu sevmiyordum ama bu bölüm döktürdü adam :X
Dean kustuktan sonra Crowly ile konuşmasında "Kabil şeytan oldugu için ölmemiş" demişti Crowly. O ara beni düşündündür Kabil ile Habil zaten insan değilmiydi diye. Adamlar sezon finalinin son sahnesi için ayaktan dialog yapmişlar. Oysa insanlardan önce melekler ve şeytanlar vardı dizide bunlar birbirlerinden hep haberdardı.Crowly'nin bir varmiş bir yokmuş şöyle dyola böyle diyola diyerek hikaye anlatması saçma gibiydi ama hiç aklıma Dean'in şeytan olarak geleceği gelmemişti. S.finalinde beni heycanlandıran 2 sahne vardı biri Dean'in bıçakladiği anı diğeri Dean'in şeytan olarak gelmesi süperdi:X

Bu arada Dean ile Crowly kanka olurlar seneye kesin :F Crowly hatta iyice Dean'a alıştı.
Bazı yerlerini saçma bulsam da süper bi bölümdü yine tadında ve sorularla s.finali yaptılar.

Bölüme 9/10 puan
Sezona 8'den 8.5/10 puan vereyim :X

@Çiğdem- @legolas9900

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
[HASHTAG]#Supernatural[/HASHTAG] 9x23´ü izledim

Cok güzel bir bölümdü.Dean in Seytan olarak uyanmasini beklemiyordum.
Metatron bu bölüm cok iyiydi.Castiel´in Metatrona oynadigi oyunu beklemiyordum acikcasi sürpriz oldu :D Artik Dean ile Crowley Cehennemin kralligi icin savasirlar :A

Bölüme Puanim 9.5