CW Supernatural 14.Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Luci konusuna ne diyorsun sen adam en sonunda hortladı nickin çağrısıyla ama birtürlü o konuya tekrar dönmediler sezon fınalınemi saklıyorlar ozaman senenin konusu tekrar Lucifer olur ?A:A
Seneye değil de sezon finali olabilir :X Sonuçta oğlu gücü geri kazandı. Baba-oğul kavgası izleyebiliriz :X

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şuan bizim kanalda 2 dizi izliyorum artık:( El atıcam seneye artık:F
Supergil , Tomorrow o dizileri bende bıraktım artık her diziyi izleyemiyoruz evet :F

Supernatural ve Flash güncel izliyorum Arrowda bir yerden sonra tıkanıyorum the 100 zaten yeni sezon baslamadan eski sezonu tamamlıyorum :F

Klausun kızına hiç bakamadım :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Supergil , Tomorrow o dizileri bende bıraktım artık her diziyi izleyemiyoruz evet :F

Supernatural ve Flash güncel izliyorum Arrowda bir yerden sonra tıkanıyorum the 100 zaten yeni sezon baslamadan eski sezonu tamamlıyorum :F

Klausun kızına hiç bakamadım :A
Tamam ben ayarlıcam merak etme:F Sana bıraktık koltugu hiç ettin kanalı:A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şom ağzını kapasan mı cnm:A
10. Sezondan beridir her yıl son sezon olacak yazıyorlar yeni sezon onayı alınıyor yine gelecek sezon son yazıyorlar bir bitmediler :F Bu seneye yine son yazmıslar mesala forumlarda ama biz yine onay alacaz onlar yazmaya devam etsin ?A:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
10. Sezondan beridir her yıl son sezon olacak yazıyorlar yeni sezon onayı alınıyor yine gelecek sezon son yazıyorlar bir bitmediler :F Bu seneye yine son yazmıslar mesala forumlarda ama biz yine onay alacaz onlar yazmaya devam etsin ?A:A
Torunumla izlicem ben iptal ettirmem:A

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahahahah sonumuz öyle olacak harbiden:F
Flashta dahil ilk 2 sezonlarından sonra kast ederek diyorum ileri sarmadan saniye kaçırmadan izledim tek dizi Supernatural zaten diğer dizilerin hepsi devam ettikçe tadı kaçıyor ama Supernatural daha iyiye gidiyor önemli fark bu gibi görünüyor :A :A :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Flashta dahil ilk 2 sezonlarından sonra kast ederek diyorum ileri sarmadan saniye kaçırmadan izledim tek dizi Supernatural zaten diğer dizilerin hepsi devam ettikçe tadı kaçıyor ama Supernatural daha iyiye gidiyor önemli fark bu gibi görünüyor ?A:A
Snin şu ileri sarma taktiğin olmasa zaten:T: Şeftalili sahneleri kaçırıyorsun sonra bize soruyorsun:A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Snin şu ileri sarma taktiğin olmasa zaten:T: Şeftalili sahneleri kaçırıyorsun sonra bize soruyorsun:A
Hhaha ben sahne baslarkan gereksiz oldunu anlayıp atlıyorum :F Şeftalininde gereksiz oldunu anlayıp atlamıstım ama @sokak sanati yüzünden maruz kaldık yine aklıma geldi :( :( :(

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa eski sezonlarda özellikle iğrenclikler yemeklerden çıkan böcek türü şeyler vsyle oraları izlemem :F Ama buda sayılmaz bence yanı yemek yiyemiyorum 3 gün falan aklıma geliyor bildin aç dolaşıyorum ?A:A
en kötü sahnesi kurt adamların sofrada sulu sulu kalp yemeleriydi. Ki arterler filan sallanıyordu ????

• İlginç

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
en kötü sahnesi kurt adamların sofrada sulu sulu kalp yemeleriydi. Ki arterler filan sallanıyordu ????
İğrenç sahneler izleyemem mesala yılan fotosunu bile görünce 2-3 gün etkiliyor beni :A

Yaa birde neden bilmiyorum et türlerinde değilde niyeyse süt ürünlerinde bu durum beni etkiliyor özellikle yoğurt yiyemiyorum niye bilmem :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İğrenç sahneler izleyemem mesala yılan fotosunu bile görünce 2-3 gün etkiliyor beni :A

Yaa birde neden bilmiyorum et türlerinde değilde niyeyse süt ürünlerinde bu durum beni etkiliyor özellikle yoğurt yiyemiyorum niye bilmem :F
Bebek kusmugu :A çocugun olunca napcan beyaz beyaz :F

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bebek kusmugu :A çocugun olunca napcan beyaz beyaz :F
Midem birşeye bulansa yoğurt yiyemiyorum bu çocukluktan beridir var ve süt ürünleride inanılamz tüketen birisiyim oyüzden çok etkiliyor beni :F

Bu manyak @xemrexxx sen bebek demişken bir ağzı köpüren bebek fotosu atıp duruyordu vlla süt ile ayran içmemi etkiledi bu erkeklerin midesi çöp kovası gibi onlar niye bulanmıor :F

• Güldürdün