CW Supernatural 1 - 8. Sezon Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ooo yorumunu görmek sevindirdi cnm :Z:Z:Z

çok detayını hatırlamıyorum ama anlaşmayla alakalı o öpüşmek :F devam ettikçe favorilerinden olucak dizimiz daha üst düzel bölümlere geçmedin bile :A

@Yiğitt kısa yoldan izlemek için 4.sezondan başlayabilirsin sende atacan gibi 4 ve 5 i izleyip 11.sezona geçebilirsiniz devamı gibi çünkü :A :A :A
Evet sana dediğim gibi yolculukta izliyorum biraz erken başladım hatta. :A

Aaa yalnız ben ilk 1.5 sezonu da izledim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet sana dediğim gibi yolculukta izliyorum biraz erken başladım hatta. :A

Aaa yalnız ben ilk 1.5 sezonu da izledim. :A
aa evet konuyu tema olarak biliyorsun ama 4.sezonun ilk 3 sezonla çok bağlantısı yok isteyen başlayabilir ordan :F

erken başlamana sevindim tam senlik konular var birde bu melek tanrı konularını süpernatural kadar iyi işleyen başka dizi yok bir çok benzerini izledim hiçbirinde o açıklayıcı senaryoyu göremedim :A @Forumdash

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa evet konuyu tema olarak biliyorsun ama 4.sezonun ilk 3 sezonla çok bağlantısı yok isteyen başlayabilir ordan :F

erken başlamana sevindim tam senlik konular var birde bu melek tanrı konularını süpernatural kadar iyi işleyen başka dizi yok bir çok benzerini izledim hiçbirinde o açıklayıcı senaryoyu göremedim :A @Forumdash
Çok hoşuma gitti valla bu bölüm. :D Evet öncesiyle pek bağlantı göremedim ama mesela ailesinin ölümünü ilk sezonlarda öğrenmiştik. :A

İki günde bir yorum yaparım aksilik olmazsa. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok hoşuma gitti valla bu bölüm. :D Evet öncesiyle pek bağlantı göremedim ama mesela ailesinin ölümünü ilk sezonlarda öğrenmiştik. :A

İki günde bir yorum yaparım aksilik olmazsa. :Z
izledikçe yorumlarını bekliyoruz hoş süpriz oluyor :Z:Z:Z

bu yaz ayını cw ile geçirdin zaten :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x4

Oha benim dizimin konusu işlendi. :eek: Adam değişime uğradı ve insan yeme ihtiyacı hissetmeye başladı ve aşırı güçlendi, benim @sokak sanati'nı yazdığımın aynısı yaşandı. :F Sam'in içine de şeytan kanı girmiş o da mücadele ediyor. Kadın kurtuldu ama adamı sonunda yakarak öldürdüler ben sokak sanati'nın sonunu böyle yazmam ama. :A @Çiğdem- @dizi kolik

8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x4

Oha benim dizimin konusu işlendi. :eek: Adam değişime uğradı ve insan yeme ihtiyacı hissetmeye başladı ve aşırı güçlendi, benim @sokak sanati'nı yazdığımın aynısı yaşandı. :F Sam'in içine de şeytan kanı girmiş o da mücadele ediyor. Kadın kurtuldu ama adamı sonunda yakarak öldürdüler ben sokak sanati'nın sonunu böyle yazmam ama. :A @Çiğdem- @dizi kolik

8/10
Sarı gözlü iblis bebekken kanını içirdiği için sama öyle güçleri oluştu onla uğraşıyorlar dean rahatsız bu durumdan :A

hahha evet @sokak sanati işlendi gibi bu bölümde gerçekten seninki kopya durumuna düşmemesi için sonunu farklı yazman gerekir tabikide :A :A :A

5.bölüm çok farklı bir bölüm cnm siyah beyaz ekranda çekilmiş bir bölüm olucak yani bazı izleyiciler saçma buldu bazıları çok beğendi ama ben seninde beğeniceğini düşünüyorum çünkü farklı işlere ilgin var çokta farklı bir bölüm seni bekliyor olucak :A

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sarı gözlü iblis bebekken kanını içirdiği için sama öyle güçleri oluştu onla uğraşıyorlar dean rahatsız bu durumdan :A

hahha evet @sokak sanati işlendi gibi bu bölümde gerçekten seninki kopya durumuna düşmemesi için sonunu farklı yazman gerekir tabikide :A :A :A

5.bölüm çok farklı bir bölüm cnm siyah beyaz ekranda çekilmiş bir bölüm olucak yani bazı izleyiciler saçma buldu bazıları çok beğendi ama ben seninde beğeniceğini düşünüyorum çünkü farklı işlere ilgin var çokta farklı bir bölüm seni bekliyor olucak :A
Sonunu hala düşünüyorum zaten. :F

Siyah beyaz çekim bir ara ABD'de meşhurdu, PLL'de öyle bir bölüm çekmişti. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x5
Siyah beyaz çekim çok kaliteli olmuş bence, adamın oyunculuğunu çok beğendim ama bölümün başından tahmin etmiştim garson kız çıkacak diye o açıdan sürpriz olmadı. :D @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x5
Siyah beyaz çekim çok kaliteli olmuş bence, adamın oyunculuğunu çok beğendim ama bölümün başından tahmin etmiştim garson kız çıkacak diye o açıdan sürpriz olmadı. :D @Çiğdem-
aa biliyordum bu kalitenin farkına varıcağını cnm :Z ara sıra böyle ilginç bölümler oluyor ama çok özeniyorlar gerçekten birde bu şekil değiştirenelre üzülüyorum :(

6.bölüm çok eğlenceli bir bölüm çok beğeniceksin ayrıca bitince hemen kapatma kısa bir yazıdan sonra ekstra birşey gelecek :F

7.bölüme 100 puan bile verebilirsin sana orada bir süpriz var süprizide kendin gör hiç ip ucu spoi vermicem :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa biliyordum bu kalitenin farkına varıcağını cnm :Z ara sıra böyle ilginç bölümler oluyor ama çok özeniyorlar gerçekten birde bu şekil değiştirenelre üzülüyorum :(

6.bölüm çok eğlenceli bir bölüm çok beğeniceksin ayrıca bitince hemen kapatma kısa bir yazıdan sonra ekstra birşey gelecek :F

7.bölüme 100 puan bile verebilirsin sana orada bir süpriz var süprizide kendin gör hiç ip ucu spoi vermicem :A
Bu bölümü neden beğenmemişler ki. PLL'nin de siyah beyaz bölümü eleştiri almıştı. :F @xemrexxx

Meraklandım şimdi, güzel oluyor her gün bir bölüm gidiyorum umarım yine sıkılmam. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu bölümü neden beğenmemişler ki. PLL'nin de siyah beyaz bölümü eleştiri almıştı. :F @xemrexxx

Meraklandım şimdi, güzel oluyor her gün bir bölüm gidiyorum umarım yine sıkılmam. :A
aaa yok işte belki beğenmiceğin tek bölüm bu olabilirdi bunuda iyi geçmenle daha tehrike kalmadı diğer bölümlerimiz hep vites arttırıcak :Z:Z:Z

değişik şeylerden anlamıyoruz biz ayoll adamlar kaliteli birşey yapmış değişik onu yaptıkları zamanda amerikada bir olay olmuş sanırım unuttum birşeye hitaben yapmıslar :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x6

Bence ilk 20 dk'sı daha iyiydi son 20 dk'da olayı çözdüler özellikle dizi bittikten sonra Dean'in müzik eşlinğe arabada dans ettiği kısım çok güzeldi hatırladın mı? :F @Çiğdem-

Samy'nin gözleri sarı olunca korktum ama hayaldi herhalde. :A Puanım; 8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x6

Bence ilk 20 dk'sı daha iyiydi son 20 dk'da olayı çözdüler özellikle dizi bittikten sonra Dean'in müzik eşlinğe arabada dans ettiği kısım çok güzeldi hatırladın mı? :F @Çiğdem-

Samy'nin gözleri sarı olunca korktum ama hayaldi herhalde. :A Puanım; 8/10
hhaha aa evet dean bu bölümde çok komikti köpekten korkması kedi sahnesinde attığı çığlık :F araba sahnesi zaten efsane :Z

7.bölümüde çok beğeniceksin süprizide unutma 4 gözle izlersin artık :F

@xemrexxx @Harunnn60 sizde izleyin efsane sahneyi :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhaha aa evet dean bu bölümde çok komikti köpekten korkması kedi sahnesinde attığı çığlık :F araba sahnesi zaten efsane :Z

Evet çığlıkları özellikle komikti. :F Ablacım bu arada Samy'i biraz saf yazıyor senaristler sanki. Hareketleri mimikleri falan çok saf. :A

@dizi kolik bu oğlanı görse bayılır. :A Kanke videoyu izle. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet çığlıkları özellikle komikti. :F Ablacım bu arada Samy'i biraz saf yazıyor senaristler sanki. Hareketleri mimikleri falan çok saf. :A

aaa evet samın mal gibi davrandğı dönemler hele 3.sezonda dahada şeydi güçlerinden dolayı dhaada mallaşmıştı şuan biraz düzelme aşaması aslında :A :A :A

ama genele vurursak dean hep samında arkasını toplamak zorunda kalıyor :F

:F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aaa evet samın mal gibi davrandğı dönemler hele 3.sezonda dahada şeydi güçlerinden dolayı dhaada mallaşmıştı şuan biraz düzelme aşaması aslında :A :A :A

ama genele vurursak dean hep samında arkasını toplamak zorunda kalıyor :F

:F :F :F
Neyseki birbirlerini tamamlıyorlar ama cidden saf gibi duruyor. :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Ay yok böyle bi sempatik yakışıklı çevremizde. :J Olsa da birlikte çılgın atsak. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ay yok böyle bi sempatik yakışıklı çevremizde. :J Olsa da birlikte çılgın atsak. :F
Neyseki birbirlerini tamamlıyorlar ama cidden saf gibi duruyor. :F
aaaa önce yürüyen ölülerde destereye şimdide süpernaturalımda deanıma :A :A :A

@mrt-06 sen bu kızı niye benim heriflere bulaştırıyorsun bakayım bu 2 oldu :F

u075.gif
u075.gif
u075.gif