Sungurlar'dan Yeni Sezon Fragmanı

MelankoliK

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
11222345_818695808227326_1058784680533088224_n.jpg

Samanyolu Tv'nin ilgiyle izlenen,yönetmenliğini Engin Koç'un üstlendiği, senaryosunu Samim Utku'nun yazdığı, başrollerinde Mert Kılıç,Dilara Büyükbayraktar, Bora Karakul, Merve Anlağan, Mehmet Küçük ve Onur Emre Teber gibi isimler yer aldığı Sungurlar dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tanıtımı bu sezon hakkında pek bilgi vermiyor. Ama bu sezondan büyük beklentilerim var umarım yanıltmazlar :)

Bu arada @MelankoliK başrolde Dilara Büyükbayraktar da var :)

MelankoliK

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Fragman güzel olmuş.
Naza Komutan çok iyi çıkmış :)

Tanıtımı bu sezon hakkında pek bilgi vermiyor. Ama bu sezondan büyük beklentilerim var umarım yanıltmazlar :)

Bu arada @MelankoliK başrolde Dilara Büyükbayraktar da var :)
Oyuncu kısmını başka konudan aldığım için dikkat etmemişim.Asıl oyuncuyu yazmayıp büyük bir hata yapmışım,düzeltiyorum :D

Reaksiyon puanı
596
Puanı
115
muhteşem bir fragman herkes tarafından da çok beğenilmiş, bu sezon yine bomba gibi geliyor SUNGURLAR
yazın insanın televizyon açası gelmiyor,tüm diziler ergenik aşk dizileri bir tane bile düzgün dizi yok,bir an önce eylül gelsede dizimiz başlasa

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Fragman güzel olmuş.
Naza Komutan çok iyi çıkmış :)

Oyuncu kısmını başka konudan aldığım için dikkat etmemişim.Asıl oyuncuyu yazmayıp büyük bir hata yapmışım,düzeltiyorum :D
Naza komutan candır can :) bu arada diziyi izliyor musun?

muhteşem bir fragman herkes tarafından da çok beğenilmiş, bu sezon yine bomba gibi geliyor SUNGURLAR
yazın insanın televizyon açası gelmiyor,tüm diziler ergenik aşk dizileri bir tane bile düzgün dizi yok,bir an önce eylül gelsede dizimiz başlasa
Aynen aga yazın izlenecek hiçbir şey yok maalesef :(

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şükür en azından fragmanı çıkartıp bir nebze olsun merakımı giderdiler. Umarım ağustos başında da diğer fragman çıkar yoksa yine iğne yine iğne...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Şefkat Tepe olarak gerçekten çok güzeldi bölümler heyecanlıydı ama Sungurlar halini beğenmedim yani pek farkı yok ama eski havası kalmamış dizinin. Başarılar yeni sezonda...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şefkat Tepe olarak gerçekten çok güzeldi bölümler heyecanlıydı ama Sungurlar halini beğenmedim yani pek farkı yok ama eski havası kalmamış dizinin. Başarılar yeni sezonda...​
Eski havası kalmamışsa demek artık montajlıyorlar diziyi. Kız eline silah alıp kendi sesiyle dışın dışın yapmıyor. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Şefkat Tepe olarak gerçekten çok güzeldi bölümler heyecanlıydı ama Sungurlar halini beğenmedim yani pek farkı yok ama eski havası kalmamış dizinin. Başarılar yeni sezonda...
Eski havası kalmamışsa demek artık montajlıyorlar diziyi. Kız eline silah alıp kendi sesiyle dışın dışın yapmıyor. :D
:F Ya o montaj hatası bir defa oldu galiba abartmayalım. :D

Şefkat Tepe hali gerçekten heyecanlıydı ben izliyordum bazen hele sezon finalinde kaç tane bomba patlamıştı art arda. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Şefkat Tepe hali gerçekten heyecanlıydı ben izliyordum bazen hele sezon finalinde kaç tane bomba patlamıştı art arda. :A
Montaj hatası niye olur? Kendi yaptıkları diziyi oturup seyretseler bulurlardı hatalarını ama kendileri bile beğenip seyretmiyor. :D

En sevdiğim Total dizisi Fıratın Yazgısıydı... :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Montaj hatası niye olur? Kendi yaptıkları diziyi oturup seyretseler bulurlardı hatalarını ama kendileri bile beğenip seyretmiyor. :D

En sevdiğim Total dizisi Fıratın Yazgısıydı... :(
Peki ya tam montaj yaparken adamın telefonu çaldı o sahne de kaynadı arada olamaz mı? :A Ya da reklam olsun diye unuttular. :D

Ben de özlüyorum Zahter'i, Fırat'ı, Yazgı'yı...

Reaksiyon puanı
596
Puanı
115
Sungurlar şu an Türkiye'nin en iyi aksiyon dizisi siz hala neyden bahsediyorsunuz yok montaj hatası falan
bu diziyi çok kez susturmaya çalıştılar ama Allah'a şükür 6.senemiz başlıyor siz hala bir montaj hatasından bahsedin

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
Samanyoluda yayınlanan Davetsiz Misafir programı Show tv ye transfer oldu 5eylulde baslıyor bilginize

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İster Şefkat Tepe olsun ister Sungurlar olsun ikisi de efsane dizidir. Öyle küçük hatalar bulup diziyi karalamak isteği olduktan sonra her dizide bu tür hataları bulmak çok kolay ve çocuk oyuncağı. Önemli olan izlerken senin istediğin gibi olması, sana haz vermesi, zevkine uygun olması onun dışındaki her türlü bahane benim için safsatadır. Sungurlar bir kaç dizi ile birlikte benim için efsanedir gerisi teferruattır.