STV osmanli dizisimi yapacak ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan H.F
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
STV'nin belli temalı dizileri var ve bu temalar arasında Osmanlı yok, o nedenle haberin gerçeklik payı çok düşük. Ama yaparsa da Muhteşem Yüzyıl ayarında bir iş yapması imkansız, şu an Muhteşem Yüzyıl'ın herhangi bir bölümü STV'de yayınlansa STV yıllarca kurduğu tüm imajını yıkmış olur, gerçi fena da olmaz hani, STV'nin artık değişim geçirmesi lazım. :)

İmaj değişikliği derken?STV din temalı dizilere ve programlara ağırlık veriyor.Son yıllardaki bu çizgide gelişmeleride oldukça göze çarpıyor.Hem reyting anlamında hemde ortaya çıkardıkları yapım kaliteleriyle farkını ortaya koydu.Sen diyemezsin ki Kanal D'ye git Farklı Boyut'u yada Şefkat Tepe'yi yayınla.Bu durumda STV'den de imaj değişikliği bekleme bence.

tabi canım muhteşem yüzyıl gibi ezemez kuzey guneyi.. haklısın

ya ben senden bişey anlamadım. sen kanal d de en sevdiğin diziler sıralamasında kuzey güneyi 2. sırada göstermişsin. ama şimdi de hem bana hem diziye hakaret ediyon. sen ne yapmaya çalışıyon kardeş? seni arkadaş olarak da seçtik. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? ben senden gerçekten bişey anlamadım, kusura bak yada bakma. bu böyle olmaz haberin ola.

STV'nin belli temalı dizileri var ve bu temalar arasında Osmanlı yok, o nedenle haberin gerçeklik payı çok düşük. Ama yaparsa da Muhteşem Yüzyıl ayarında bir iş yapması imkansız, şu an Muhteşem Yüzyıl'ın herhangi bir bölümü STV'de yayınlansa STV yıllarca kurduğu tüm imajını yıkmış olur, gerçi fena da olmaz hani, STV'nin artık değişim geçirmesi lazım. :)

stv nin değişime falan ihtiyacı yok bence.çok iyi durumdalar dizileri gayet iyi muhteşem yüzyıl gibi bi diziyi stv yayınlamaz.stv ye yakışmaz

İsteseler yaparlar da pek zannetmiyorum.
Sponsor sıkıntısı falan oluyormuş.