Steam'de Yılbaşı Zamanı

Batman Arkham Origins
7.75 TRY

Subtotal:
7.75 TRY

Tax:
0.00 TRY

Total:
7.75 TRY
2. Olarak aldığım oyun. %75 indirimdeydi. İndirim Süresi için son 40 saat. Ama sanmıyorum ki daha da insin uygun fiyat. 16gb oyun bence iyi fiyata aldım.
Hayırlı olsun :)

@Cengo ben dayanamadım aldım. Bayağı iyiye benziyor.Complete pack aldım 6 lira daha verdim 18'e geldi dlcsiz anlamı yok dediler bayağı övmüşler oyunu.

@kaan955 benim bi abide bunu bayağı övüyor amaç ne bu oyunda ?
Ülkeni koruyup geliştirmeye çalışıyorsun. Bayağı ayrıntı var, isyanlar. Şehir ordular vs vs.

Bazı videolarını izledim oyunun bana yeterli gibi geldi, aldım o yüzden. Aslında yorumlar beni almaya itti diyebilirim.

Son düzenleme:
Ülkeni koruyup geliştirmeye çalışıyorsun. Bayağı ayrıntı var, isyanlar. Şehir ordular vs vs.

Bazı videolarını izledim oyunun bana yeterli gibi geldi, aldım o yüzden. Aslında yorumlar beni almaya itti diyebilirim.​
Grafikler nasıl ?

Oyunun videolarına hiç baktınmı bilmiyorumda, grafik isteyecek bir oyun değil. Ama sorunun cevabı evet. @GreatOttoman

--------------------

Ortak olarak iki oyun daha aldık %90 indirimdeydi sanırım ikiside:

How to Survive - Storm Warning Edition
Trine Collection

La Noire almaya kadar verdim steamde 12 lira diğer taraftan arkadaşlar başka kaynak gösterip 8'e alabiliyorsun diyorlar bir bakıcağız. :D

Henüz benim isteklerim olmuş değil,indirimler kötü sayılır.

Skyrim'e ilgi büyük
Portal'da iyi indirimde

Değerlendirilebilir bunlar.

Güzel gelişmeler var sayılabilir, sayacak olursak:

Outlast %75'i gördü 7,75 TL
Gta IV %75'i gördü aynı şekilde 7.75
The Walking Dead: 2 %75 9.75 (Kesinlikle listeme girdi, alabilirim her an) [1,2 aynı şekilde]
Portal Bundle %80 7,80TL

@Cengo

The Walking Dead
9.75 TRY

The Walking Dead: 400 Days
2.50 TRY

Outlast
7.75 TRY

The Walking Dead Season 2
9.75 TRY

Payday2'yide 12..5 tu 4 kişi toplandık 8 liraya getirttik. Muhtemelen son demlerim, 10 gün kaldı benim 30 lira son. :D

@Cengo sesin soluğun çıkmıyor? :D

Valve bir ara hayatının hatasını yapsada, kısa sürede fiyatı düzeltti.

DİKKAT BAŞLIĞIYLA BU İNDİRMİ AÇIKLIYORUM!

Cs Go %50 indirimi gördü az önce herkesin bildiği gibi oyun şuan steam'de 12 TL !

Thief Complete pack'i 16.25'e alıp yılbaşına muhtemelen noktayı koydum. 0.20 kuruş arkadaş attıda sağolsun oda çıkışmıyordu. :D

İninal ve Gittigidiyor daha fazla acemilik etmezse dönecek.

--------------------------------------------

Bu arada gençler CS Go'yu alın daha da düşmez, FF'cek gireriz alamazlar aşağı. :D
@Cengo @RüzgarGülü @BesaleT @GreatOttoman @38AhmetKK

Foruma oyuncu kişilikler lazım sırf yazmak olsun diye yazıyorum inatla buraya. :(

Tomb Raider %75 indirim beklerken %80 ile geldi fakat alamıyorum, gittigidiyor ve ininal sağolsun para iade işleminin içine ettiler 1 ay oldu 1ay.

Şu dakika itibariyle (20.00)

Steam Yılbaşı etkinliği bitti, forumda çok uğraştım fakat alayı korsancı bunların 😛 dermişim, inşallah önümüzdeki ilkbahar döneminde foruma oyuncu profilinde katılım olur tek takılmam.

@Cengo ile ortak oyun aldık 4*5 tane şuan az biraz oynasakta yaza doğru tatilde daha rahat olur, katılırım bekleriz.

Final Exam adlı bir oyun aldım Trine'ye çok benziyordu 5 lira bişidi onu aldım 19.59'da bir dakika kala noktaladım etkinliği. :Z