Star Wars: 'Güç Uyanıyor' Eleştirmenlerden Tam Not Aldı!

kızın bu resimde giyindiği elbiseden havlu yapsınlar mesela
Ya sen hiç sorma.
Sabah 8:30'da kalktım malum İstanbul'da yaşayınca ürünler hemen çabuk bitiyor. Sonra BİM'e koştum yaşlı teyzeler ile mücadele ettim.
Neyse ki istediğim ürünleri aldım.

Ya sen hiç sorma.
Sabah 8:30'da kalktım malum İstanbul'da yaşayınca ürünler hemen çabuk bitiyor. Sonra BİM'e koştum yaşlı teyzeler ile mücadele ettim.
Neyse ki istediğim ürünleri aldım.

yaşlı teyzeler ne yapacakmışki starwarsmı izliyorlarmış ?

hımm 1977 den kalma teyzeler onlar şimdi çaktım durumu
)

https://www.pinterest.com/explore/star-wars-costumes/
star wars kostüm tasarımları burdaymış , rey in giysisinin ölçüsünü alacaktım üye olun diyor

İyiymiş güle güle kullan.

@Harunnn60 onca kuyrukta bekleyip star wars a ait ne kadar çanak çömlek varsa almış ama filmi izlemem meraklısı değilim diyor
acaba havlu fetişisti falanmıdır insan şüpheleniyor , gaganında sabunlarını araklamıştı

Sen bu kadını çok sevdin galiba.

şurdaki güzelliğe bak kırk çeşit şekle girmiş reycik

masumiyet ve merak

ENDİŞE VE PANİK

VE SİNİRDEN PATLAMIŞ MISIR PÜSKÜLÜ
)

Ben de Mad Men izlemiyorum bir sezon izleyip bıraktım ama yıllardır Mad Men bardak altlıklarını kullanıyorum. Onun gibi bir şey ama tabii ben almak için sırada beklemedim hatta para da vermedim.

Ben de Mad Men izlemiyorum bir sezon izleyip bıraktım ama yıllardır Mad Men bardak altlıklarını kullanıyorum. Onun gibi bir şey ama tabii ben almak için sırada beklemedim hatta para da vermedim.

ya tesadüf eline geçince kullanabilirsin saklayabilirsinde ama harunun sabahın köründe teyzeleri eze eze gidip star wars havlu şapka don alması ilginç
)

senin fransızcan nasıldır @OzaN ? burda kızı niye ağlatmışlarki acaba ?

Sur ce plan, Rey se relève, les joues baignées de larme. Elle se trouve derrière ce qui semble être un corps sans vie. De qui s'agit-il ? Certains pensent que ce n'est autre que Chewbacca !

İlginç gerçekten.

Fransızcada günaydın demeyi biliyorum ama onu da yazamıyorum. O kadar yani.

İlginç gerçekten.

Fransızcada günaydın demeyi biliyorum ama onu da yazamıyorum. O kadar yani.
Çok uygundu fiyatları.
Bir Kupa ihtiyacım vardı sonra küçük yastıklarda odamda şık duruyor bir tanede ondan aldım.
Bir T-Shirt gördüm normalde T-Shirtler pahalıdır ama burada çok ucuzdu. Ve tabi bunların hepsi orjinal lisanslı ürünler kaçıramazdım yani bu ürünleri.

ayyy yastık çok korkutucu görünüyor 😱😱😱
Hadi oradan bee sende.
Gayet güzel.

Size yıldız savaşları testi uygulayalım bakalım güç sizinle birliktemi ?

http://www.bbc.com/turkce/multimedya/2015/12/151217_star_wars_quiz

@OzaN @Tolstoyevski @xemrexxx @sokak sanati
testten yüzde 50 başarısını yakalayamazsanız hiç yeni filmi izlemeyin bence gerekmez
siz zaten rey in güzelliğini haketmiyorsunuz demektir

yüzde 70 şi aşan filmi rahatlıkla izler
yüzde 50 ile 70 arası zaten eski bölümleri tekrar izleyip öyle yeni filme başlasın

Düş kırıklığına uğrattın. Işık hızına ulaşmadan uzay çöplüğünü boylayacaksın.

Ben sadece yeni filmi izlemek istiyorum.

@Tolstoyevski sorular çok zormuş ben yüzde 60 da kaldım
)
sanırım serinin 6. bölümünü izleyince kesiklerim tamamlanır
)

Düş kırıklığına uğrattın. Işık hızına ulaşmadan uzay çöplüğünü boylayacaksın.

Ben sadece yeni filmi izlemek istiyorum.
yani sorularda sıfırı çektin öylemi ?