Star TV'nin Kanal Kimlik Jenerikleri Değişti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

Star TV yeni yıla girmemizin ardından kanal kimlik jeneriklerinde de bazı değişiklikler yaptı.

Tıpkı öncekilerde olduğu gibi kanalın renkli havasının yerini koruduğu jeneriklerde eskiye kıyasla daha sade bir tasarım öne çıkıyor. Öte yandan dizi-film fragmanlarında yer alan alt bant düzeni ve fragman sonlarındaki geçişlerde de dikkat çekici değişimler görülüyor.

İşte Star'ın yeni jenerikleri:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,010
Puanı
610
Harika olmuş... Kaç yıldır değiştirmiyordu... Darısı sitesine...Onu da yıllardır değiştirmiyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Çok iyi olmuş. Darısı uzun zamandır değiştirmeyen diğer kanallara.

• Beğendim
Reactions: STAR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İlk halinin üzerine çıkamadı ne yazık ki. Bir kanalın reklam arasına girerken "Staaaaaaaar aaaaaa ooooo eeee yeeee aaaaa" diye girmesi çok saçma. 2012 senesinde ilk değiştiği zaman herşey çok sadeydi. Hatta Ufak Tefek Cinayetler, Jet Sosyete zamanlarında da iyiydi ama son dönemde iyice abarttılar bence. Sadelik candır.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
İlk halinin üzerine çıkamadı ne yazık ki. Bir kanalın reklam arasına girerken "Staaaaaaaar aaaaaa ooooo eeee yeeee aaaaa" diye girmesi çok saçma. 2012 senesinde ilk değiştiği zaman herşey çok sadeydi. Hatta Ufak Tefek Cinayetler, Jet Sosyete zamanlarında da iyiydi ama son dönemde iyice abarttılar bence. Sadelik candır.

Staaar staaaaar staaaaar aaaa ooo eee ye katılıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: DR