Star TV'den Yeni Dizi Geliyor: Hanedan

Yakışır mi yakışmaz mı bilmiyorum ama romantik-komedilerden kendini kurtarması çok iyi. DEK'te kendini kanıtladı, burada da olursa devam ettirir.

Büyük ihtimalle İntibah'tır, çünkü BKM'nin başka işi yok yeni sezon için.

Demetin yerinde olsam ay yapımı kabul etmezdim ogmden sonra düşüş olur

Reactions: Emre Ozansoy
Ya aslında oralarda da iyi işler çıkarıyor da dramda çok daha iyi. Romantik komedi olarak film yapsın artık bundan sonra da.

Reactions: Emre Ozansoy
İyi oldu romantik komediden kurtulduğu öyle tırt senaryolarda heba etmesin kendini
dram da çok iyi

Reactions: slhttnmtl
Güzel olma potansiyeli olan bir iş. Umarım şahin tepesi gibi kaliteli çekip bu kaliteye rağmen seyirciyi yakalayamama durumu olmaz
Umarım sonu da diğer pembe dizi uyarlaması Şahin Tepesi gibi olmaz. Ama bu sefer kanal daha uygun ve kadro da güzel kurulursa sezona damga vurabilir şimdiden merak ettim.
Şahin Tepesi dizisine çok yazık oldu Star yerine Show'a verse belki tutardı Babil'e acımayan kanal bu diziye hiç acımaz bence Star'ın durumu da ortada zaten

Reactions: Gizmen
Yıllardır bi “Hanedan” uyarlaması vardı taa kaç yıl önce de konuşulmuştu ama ses soluk çıkmadı acaba aynı iş mi? Raftan mı indi yenisi mi?

Ay Yapım & Star dizileri güzel oluyor, detayları bekliyoruz.

Reactions: STAR
2012'de Pastel Film uyarlayacak haberi çıkmış ama sonrasında rafa kalkmış. Bu yenisi.

Reactions: Doğan and Yiğitt
Bir ara O3 Hanedan diye bir dizi hazırlıyordu. Kerem Deren yazıyordu diye haberleri çıkmıştı. Hatta önceki adı da Gazino'ydu. Benim de aklıma o dizi geldi.

Reactions: Yiğitt
Tutmayınca onu da denerler acınacak halde Ay Yapım.

Dizi için Demet Özdemir'e teklif gitmiş. Konuya eklendi.

Dallas gibi bir proje bu yaz dizisi ne alaka.

Ay yapımsa tutmaz
med iyi uyarlardı...

İyi oldu romantik komediden kurtulduğu öyle tırt senaryolarda heba etmesin kendini
dram da çok iyi

Şahin Tepesi dizisine çok yazık oldu Star yerine Show'a verse belki tutardı Babil'e acımayan kanal bu diziye hiç acımaz bence Star'ın durumu da ortada zaten

Demet kabul eder inşAllah ya

Bir ara O3 Hanedan diye bir dizi hazırlıyordu. Kerem Deren yazıyordu diye haberleri çıkmıştı. Hatta önceki adı da Gazino'ydu. Benim de aklıma o dizi geldi.
Şu sakallı olanı @serhatt oynasın altın kelebek alır
çok gerçekçi oynar
@Çiğdem empire da da jamal e sürtüyordu bu adam
@Dosi @mrt-06 @The_Erinch @Maskeli Fedai @Tolstoyevski

Düşünülür.

Zengin ayol karşısındaki malikanesi var @serhatt a yeter
Artar bile.

------

Ha o zaman bunu öldürüp parlağı alsın
Beni iyi tanımışsınız.