Star TV'den Yeni Dizi Geliyor: Hanedan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,387
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Demet Özdemir yakışır bu diziye, kendini Gold'un yaz dizilerinden kurtarıp böyle vizyonlu işlerle çalışacak olması iyi oldu, cidden iyi bir oyuncu çünkü.

O zaman Ay Yapım'dan gelen teklif buydu, BKM'nin teklifi de İntibah'tır.
Yakışır mi yakışmaz mı bilmiyorum ama romantik-komedilerden kendini kurtarması çok iyi. DEK'te kendini kanıtladı, burada da olursa devam ettirir.

Büyük ihtimalle İntibah'tır, çünkü BKM'nin başka işi yok yeni sezon için. :bilmem:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yakışır mi yakışmaz mı bilmiyorum ama romantik-komedilerden kendini kurtarması çok iyi. DEK'te kendini kanıtladı, burada da olursa devam ettirir.

Büyük ihtimalle İntibah'tır, çünkü BKM'nin başka işi yok yeni sezon için. :bilmem:
Demetin yerinde olsam ay yapımı kabul etmezdim ogmden sonra düşüş olur :(

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,013
Puanı
1,060

Ya aslında oralarda da iyi işler çıkarıyor da dramda çok daha iyi. Romantik komedi olarak film yapsın artık bundan sonra da. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,538
Puanı
860

İyi oldu romantik komediden kurtulduğu öyle tırt senaryolarda heba etmesin kendini :Z dram da çok iyi :Z

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,991
Puanı
710
Güzel olma potansiyeli olan bir iş. Umarım şahin tepesi gibi kaliteli çekip bu kaliteye rağmen seyirciyi yakalayamama durumu olmaz
Umarım sonu da diğer pembe dizi uyarlaması Şahin Tepesi gibi olmaz. Ama bu sefer kanal daha uygun ve kadro da güzel kurulursa sezona damga vurabilir şimdiden merak ettim. :A
Şahin Tepesi dizisine çok yazık oldu Star yerine Show'a verse belki tutardı Babil'e acımayan kanal bu diziye hiç acımaz bence Star'ın durumu da ortada zaten

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Yıllardır bi “Hanedan” uyarlaması vardı taa kaç yıl önce de konuşulmuştu ama ses soluk çıkmadı acaba aynı iş mi? Raftan mı indi yenisi mi?

Ay Yapım & Star dizileri güzel oluyor, detayları bekliyoruz. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,387
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yıllardır bi “Hanedan” uyarlaması vardı taa kaç yıl önce de konuşulmuştu ama ses soluk çıkmadı acaba aynı iş mi? Raftan mı indi yenisi mi?

2012'de Pastel Film uyarlayacak haberi çıkmış ama sonrasında rafa kalkmış. Bu yenisi.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Doğan and Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Bir ara O3 Hanedan diye bir dizi hazırlıyordu. Kerem Deren yazıyordu diye haberleri çıkmıştı. Hatta önceki adı da Gazino'ydu. Benim de aklıma o dizi geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,284
Puanı
1,061
Tutmayınca onu da denerler acınacak halde Ay Yapım. :A

Dizi için Demet Özdemir'e teklif gitmiş. Konuya eklendi.

Demet Özdemir yakışır bu diziye, kendini Gold'un yaz dizilerinden kurtarıp böyle vizyonlu işlerle çalışacak olması iyi oldu, cidden iyi bir oyuncu çünkü.

O zaman Ay Yapım'dan gelen teklif buydu, BKM'nin teklifi de İntibah'tır.

Dallas gibi bir proje bu yaz dizisi ne alaka. :A

Ay yapımsa tutmaz :( med iyi uyarlardı...

İyi oldu romantik komediden kurtulduğu öyle tırt senaryolarda heba etmesin kendini :Z dram da çok iyi :Z

Şahin Tepesi dizisine çok yazık oldu Star yerine Show'a verse belki tutardı Babil'e acımayan kanal bu diziye hiç acımaz bence Star'ın durumu da ortada zaten

Demet kabul eder inşAllah ya :D

Bir ara O3 Hanedan diye bir dizi hazırlıyordu. Kerem Deren yazıyordu diye haberleri çıkmıştı. Hatta önceki adı da Gazino'ydu. Benim de aklıma o dizi geldi. :A
Şu sakallı olanı @serhatt oynasın altın kelebek alır :A çok gerçekçi oynar :A @Çiğdem empire da da jamal e sürtüyordu bu adam :A @Dosi @mrt-06 @The_Erinch @Maskeli Fedai @Tolstoyevski
images (21).jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,342
Puanı
1,060
Şu sakallı olanı @serhatt oynasın altın kelebek alır :A çok gerçekçi oynar :A @Çiğdem empire da da jamal e sürtüyordu bu adam :A @Dosi @mrt-06 @The_Erinch @Maskeli Fedai @Tolstoyevski Ekli dosyayı görüntüle 107504
Düşünülür. :A
Zengin ayol karşısındaki malikanesi var @serhatt a yeter :A
Artar bile. :A
------

Ha o zaman bunu öldürüp parlağı alsın :A
Beni iyi tanımışsınız. :Z