Star TV'den Fantastik Dizi: "Acayip Hikayeler"

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,055
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Star TV'de yakında yeni bir dizi daha ekrana gelmeye hazırlanıyor.
Fantastik ve bilim kurgu tarzdaki eserleriyle tanınan çizgi romancı Galip Tekin'in 'Acayip Hikayeler'i Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.
Dizinin Mayıs ayında yayınlanması planlanıyor. 1980′li yıllarda yayınlanan 'Alacakaranlık Kuşağı' tadında bir dizi olacak. Her bölümde başka bir hikayenin işleneceği Acayip Hikayaler'de oyuncu kadrosu her hafta değişecek.
Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın 'Acayip Hikayeler' için, 'Twilight serisi gibi değil de twilight zone gibi olan 'Acayip Hikayeler'de Galip Tekin'in fantastik dünyasını ekrana taşıyor. Pilot bölümü beğendik, o da nisana yetişecek gibi…
Bunlar gibi genç kuşağın dikkatini çekecek başka işler de var. Reytingden çok kanal kimliği ve arayışımızı göstermek açısından önemli işler. Sonucu yayımlandıktan sonra göreceğiz' dedi.

çok güzel bir haber takip edeceğim bu filmi.. galip tekin eminim iyi işler çıkaracaktır..

Güzel bir proje olacagina benziyor. Basarilar dilerim..

Gerçekten farklı bir iş. Üzerinde uğraşılırsa iyi bir iş çıkabilir ortaya. Önemli bir yenilik getirmesi sebebiyle en azından ilk bölümünü izlemeyi düşünüyorum...

İyi. Böyle dizilerin yayınlanmaya başlaması iyi. Daha da farklı diziler bekliyoruz. Dizi iyi olursa izleyebilirim

her hafta oyuncu değişikliği olması çok kötü bence.. sırlar dünyası gbi bişey olacak anlaşılan

Ben izlerim inşallah güzel bir iş ortaya çikar

İşte bu iş iyi görünüyor. Star'ın kaliteli olma çabasına da yakışır diye düşünüyorum.

Çok çok enteresan ve beklenmedik şekilde yüksek reytingli bir iş çıkabilir ortaya.