Star TV, 2017'yi Üç Kategoride Birinci Bitirdi!

Toptan çevirsin işte, Kanal D'yi anlamak zordur. Kolay mı hemen pat diye çevirmek? :A
şimdi aşk-ı memnulu günler olacaktıki koyacaktın resmini bihterin şuraya, luc biraderimiz türkçeyi iki günde söküp atardı :)

atv de birinci bnm diye haber yaptırmış:A

Brezilya'da ihraç evinin yıllık ortalaması aşağıdaki gibidir:

Globo TV 16.5
SBT 8.0
RecordTV 6.8
Band 3.2

Ve Türkiye'de, istasyonlar nasıl? StarTV'nin lider olduğunu ve sayıların ne olduğunu biliyorum, biliyor musun?

Brezilya'da ihraç evinin yıllık ortalaması aşağıdaki gibidir:

Globo TV 16.5
SBT 8.0
RecordTV 6.8
Band 3.2

Ve Türkiye'de, istasyonlar nasıl? StarTV'nin lider olduğunu ve sayıların ne olduğunu biliyorum, biliyor musun?
kız translate bu ka gelişti mi 😱 yoksa yeni bir pompy mi geldi (b) @destere @Yiğitt @mrt-06 @Çiğdem-

kız translate bu ka gelişti mi 😱 yoksa yeni bir pompy mi geldi (b) @destere @Yiğitt @mrt-06 @Çiğdem-
luc un selam verdiği konuya bir uğra ordaki çevrileri daha muhteşem :)

ama şu alttaki kısım kısım translate çevirisine benziyor :)

[QUOTE = "xemrexxx, post: 3237077, membro: 86493"] fez uma menina traduzindo este ka: Eek : Eek:u um novo pumpy veio (B) [USER = 85887] @ destere [/ USER] [USER = 88125] @ Yiğitt [ / USUÁRIO] USUÁRIO = 87466] @ mrt-06 [/ USER] [USER = 88168] @ Cigdem - [/ USUÁRIO] [/ QUOTE]

ESPAÑOL LATINO >>>>

En Brasil, como emissoras termamas audiência com pontos anuales, por exemplo:

GloboTV 16.5
SBT 8.0
RecordTV 6.8
BAND.TV 3.2

Y en Turquía? Como ficar de las emisoras Turcas?

por favor traduza :(