Star Akademi Jürisi Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Star TV'de ekrana gelecek iddialı yarışma programı Star Akademi hakkında ilk bilgiler yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Ünlü şarkıcı Sertab Erener, 4 Temmuz Pazartesi başlayacak yarışmanın jürisinde olduğunu sevenlerine böyle duyurdu:

Kod:
[B]20 yil sonra ilk kez Televizyona evet dedim !
Birinci neden :
Akademinin basinda Attila Ozdemiroglu var
İkinci neden: juri adam gibi:))
Üçüncü neden: Kaliteli bır program yapmak istiyorlar ! 
Dördüncü neden:
Canım istedi :)))
Star TV'de 4 temmuz'da canli yayınlanmaya başlayacak Star Akademi programımda jüri oldum ![/B]

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Temmuz ayında Star TV’de başlayacak “Star Akademi” için alışılmış isimlerin tamamen dışında, sürpriz bir jüri kadrosu oluşturuldu.

spacer.gif

Temmuzda başlıyor

4 Temmuz günü Star TV’de başlayacak olan “Star Akademi” programının jüri üyeleri kesinleşti. Müzik sektörüne genç yetenekler kazandırmayı hedefleyen ve toplam 13 hafta sürecek olan projede, yarışmacıları Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Ertuğrul Özkök’ten oluşan jüri değerlendirecek.
Sürpriz bir kadro

Ekipte daha önce jüri üyeliği yapmış tek isim Ajda Pekkan... Sertab Erener ise ilk kez birikimlerini kamera karşısında genç yeteneklerle paylaşma fırsatı bulacak. Jürinin asıl sürprizi ise Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök... Bugüne kadar pek çok teklifi reddeden Özkök’ün jüri üyesi olması, projeyi çok daha ilginç hale getirdi.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Juri güzel geldi bana önemli isimler var. Ama Ertuğrul Özkök yerine başkası da olabilirdi.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Ertuğrul Özkök hangi ara müzik otoritesi oldu da Türkiye' ye yeni starlar çıkarıyor?