mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
spider-man-3-no-way-home.jpg

MCU'nun merakla beklenen Spider-Man 3 filminin ismi ve vizyon tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Jon Watts'ın; senaryosunu Chris McKenna & Erik Sommers ikilisinin yazdığı; baş rollerinde Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Maris Tomei, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch ve Alfred Molina'nın yer aldığı son Spider Man filminin resmi adı belli oldu. Filmin resmi adı "Spider-Man: No Way Home" olarak açıklandı ve 17 Aralık 2021'de vizyona gireceği duyuruldu.

Hayranlar filmde sürpriz isimler beklerken bugün setten herkesi heyecanlandıracak bir haber geldi. Filmde bir mahkeme sahnesinin olacağı iddia edildi. Bu iddia ile birlikte Charlie Cox'un canlandırdığı Matt Murdock / Daredevil karakterinin filmde olacağı ihtimali hayranları daha da heyecanlandırdı.

Marvel ayrıca filmden 3 yeni fotoğraf ve ismin açıklanma videosunu yayınladı.

Eu-uASLXAAE9HUo

Eu-uASPWQActH9k

Eu-uASLXEAI6Hxz

• Harika
Reactions: Polat Şaşmaz

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Spider-Man hayranı olarak MCU'nun Spider-Man filmlerinden memnun olmadım özellikle ikinci filmden. Bana kalırsa Spider-Man markasını son dönemde en iyi şekilde Spider-Verse filmi ile Imsomniac Games'in Spider-Man oyunu temsil etti. İkisine de bayılmıştım. Umarım MCU hakkını verir şu karakterin artık.