????? soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badreal

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
sitede rütbeler sürekli değişiyo..bi gün moderatör olan 3 gün sonra modluktan alınabiliyo...ilginç???
sebebi nedir bunun...
çok hızlı oluyo herşey.... yanlış bence

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Çok farklı bir forumuz farkımız olsun :D
Nedeni vardır görevini yapmıan alınır huzuru bozan vs.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Açıklayalım: (yeterince açıklanmış ama neyse)
Görevinin gereklerini yerine getirmiyorsa alınır...İstikrarı yoksa,robot gibi davranıyorsa (post kasmak,paso konu açıp mesaj sayısını yerinde saydırmak etc.) ve görevini doğru düzgün yerine getirmiyorsa o elemanı tutman doğru olmaz...
Ha bu konu aracılığıyla bir de şöyle bir karar almış bulunuyorum:
Bahsettiğim şekli alan moderatörlerin hiç beklemediği bir anda bir ültimatom niteliğinde seviyesini düşürmek.(Tabii ki çok mecbur kaldığımı hissettikçe.3 aydır uğramayan ya da uzun bir süredir online olduğu halde 3-4 konu açıp kendi halinde takılanları kastediyorum.)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence yanlış açıklanmış. Bazı arkadaşlarımız çeşitli nedenlerden dolayı aramızdan ayrılmak zorunda kalıyor veya görevi bırakmak istediklerini söylüyorlar bizde alıyoruz.

Yoksa bunun dışında atamalar ortalama 2 ayda 1 yapılır. Haklısın tabi bu aralar gelip çabuk bırakan çok oldu. Ama bizde bu durumdan memnun değiliz tabi.

göкнαη

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
slm arkadaşlar badreale bende katılıorum forumda bazı yanlışlıklar yapılıyor ve hemen o kişinin rütbesi alınıyor bazı belirli kişiler ise foruma hiç girmemesine rağmen rütbesi hala yerinde duruyor sorduğumuzda ise mazerreti var diyorlar bu nasıl iş anlamadım? bu konuda acilen çözüm bulunmalı

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Mesajları sildim
gerek yok böyle konulara üst yönetim işini bilir
umarım forum dahada ileriye hepimizin sayesinde birlik ve beraberlikle gider

iyi forumlar

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
slm arkadaşlar badreale bende katılıorum forumda bazı yanlışlıklar yapılıyor ve hemen o kişinin rütbesi alınıyor bazı belirli kişiler ise foruma hiç girmemesine rağmen rütbesi hala yerinde duruyor sorduğumuzda ise mazerreti var diyorlar bu nasıl iş anlamadım? bu konuda acilen çözüm bulunmalı
Sen kendin istemedinmi görevi bırakmayı ?
Hem kendin görevi bırakıyorsun hemde gelip girmeyince hemen görevden alıyorsunuz diyorsun. Bende bu işi anlamadım.

badreal

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
konu gökhan ın görevden alınması değil...
turk-genç in de dediği gibi RÜTBELER ÇOK ÇABUK VERİLİYOR...???

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
konu gökhan ın görevden alınması değil...
turk-genç in de dediği gibi RÜTBELER ÇOK ÇABUK VERİLİYOR...???
Eğer bahsettiğin kişiler
Prncss..
ß®ΞÂKΞ®07
By_TaNTaNa
voldemort
manyax_kamoo ise bu kişiler forumun 2007 döneminde özellikle bizle beraber olan değerli arkadaşlarımızdır. Çeşitli nedenlerden dolayı aramızdan ayrılmışlardı, geri döndüklerinde eski rütbelerini aldılar...

Bunların dışında çok hızlı yükselen kişi göremiyorum ben. Belki đΓεāм˚нцη†εŖ
(Cagri_10) hızlı bir şekilde yükseldi. O da fazlasıyla hakediyordu çalışmalarıyla, ve hala görüyoruz haklı karar verdiğimizi.

Bahsettiğin yeni modların hızlı alınması ise şuan yeni moderatörlere ihtiyacımız var. Aktif üye sayısı az bunun farkındayız. Ama bunuda çoğaltmak için çalışmalarımız olacak...

dRaqa0

Favori Üye
Reaksiyon puanı
103
Puanı
185
Web Sitesi
www.favoriforumum.net
OzaN gerçekden bu açıkLamayıı yapmış oLman çok iyi oLdu,artık üzerine kimmse bişey konuşmasın üst yönetim ne yaptığını biLiyor.

Konu kiLit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...