Songül Öden'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
songul-oden-one-cikan-gorsel.jpg

Songül Öden'in yeni dizisi belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstleneceği; başrollerinde Canan Ergüder, Serhat Teoman, Timur Acar ve Nihal Yalçın'ın yer alacağı diziye Songül Öden dahil oldu.

Son olarak 'Bir Aile Hikayesi'nde yer alan Öden, dizide bilgisayar oyunu bağımlısı Cem’in annesi Zeynep karakterine hayat verecek.

Oğlum, yeni yılda!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro enfes oldu, birkaç genç isim de dahil olursa enfes bir iş izleyeceğiz gibi geliyor. Detayları merakla bekliyorum, izleyeceğim kesin gibi diyebilirim. :Z

• Harika
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Oh kadrosu harika, çok sevindim kendisinin adına. :Z Umarım geri planda kalmayacak bir roldür anlaştığı rol. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Canan Ergüder, Songül Öden ve Nihal Yalçın aynı dizide mi ohannesburger. :eek: Kadroda adı geçen tüm oyuncular çok kaliteli isimler. Zaten Ay Yapım ve Ahmet Katıksız'ın varlığı da işin boş olmadığını gösteriyor şimdiden büyük merakla bekliyorum. :Z

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
En son Alev Alev için böyle heyecanlanmıştım o da aynı yapım ve yönetmendi. Umarım sonu onun gibi olmaz. Kesin izleyeceğim. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Canan Ergüder ve Serhat Teoman yine mesleki olarak birlikte çalışıp sonradan aşık olan karakterleri oynayacak diye yorumluyorum. :A Olur olur yeriz. :Z

FGGLJTeXoAYDmj1.jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nihal Yalçın dışında kadroda kötü isim yok. :eek: Songül Öden'in de bu dizi ile ekrana dönecek olmasına çok sevindim. :bhr: Diğer oyuncuları (özellikle hikayenin ana konusu çocukları) ve detayları merakla bekliyorum. :Z