Songül Öden 'Atatürk' Dizisinde! | Disney+ Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5ff99f5a70380e0334c766a4.jpg

Songül Öden 'Atatürk' dizisinde!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturacağı ve başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılı için hazırlanan, 6'şar bölümlük 2 sezondan oluşan dizide Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'a şu sıralar 'Oğlum'da yer alan Songül Öden hayat verecek.

Çekimleri yaz aylarında başlayacak olan dizide ünlü İngiliz oyuncu Emma Watson'un da yer alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Atatürk, 2023'te Disney+'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Aras'ın Atatürk'ü oynamasından daha heyecan verici bulduğum ve sevindiğim bir haber. :Z

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zübeyde Hanım'ın da dizinin içerisinde olacak olmasına sevindim. Songül Öden seçimi konusunda çekimserim, yüz hatları olarak andırıyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yüz hatları olarak gerçekten benziyor ama bilemedim, görmek lazım. Bir de Emma Watson haberi kesinleşti mi, yoksa hala dedikodu mu? Konuda kesinleşmiş gibi yazıyor da merak ettim. :D @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yüz hatları olarak gerçekten benziyor ama bilemedim, görmek lazım. Bir de Emma Watson haberi kesinleşti mi, yoksa hala dedikodu mu? Konuda kesinleşmiş gibi yazıyor da merak ettim. :D @Emre Ozansoy
Dedikodu olduğunu düşünmüyorum bence yer alacaktır dizide. Olmazsa da haberini duyarız. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Zübeyde Hanım'ın da dizinin içerisinde olacak olmasına sevindim. Songül Öden seçimi konusunda çekimserim, yüz hatları olarak andırıyor.
Veda filminde de Dolunay Soysert oynamıştı niyeyse Zübeyde Hanım'ın yaşına yakın birini bulmayı düşünmek yerine daha genç isimleri makyajla oynatmak daha kolaylarına geliyor sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Veda filminde de Dolunay Soysert oynamıştı niyeyse Zübeyde Hanım'ın yaşına yakın birini bulmayı düşünmek yerine daha genç isimleri makyajla oynatmak daha kolaylarına geliyor sanırım. :A
Hangi yaştan bahsediyoruz ki? :A

Eğer Atatürk‘ün gençliğinden veya çocukluğundan başlayacaksa dizi aynı yaşlara denk gelmesi muhtemel. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat