Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
8b61937bb089f63cf50a8db01c32d90c.jpg
b3d9cc2a8a02509bceabd2897865b0ae.jpg

O3 Medya'nın yeni sezon için hazırladığı 'Son Yaz' dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu ve kadroya yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıer'in oturacağı, senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme aldığı, son olarak 'Zemheri' dizisinde izleyici karşısına çıkan Alperen Duymaz'ın başrolünde yer alacağı dizinin kadın başrol oyuncusu Hafsanur Sancaktutan oldu.

Kanalı henüz belli olmayan dizide Savcı karakteri için Ali Atay ile anlaşıldığı öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir Annenin Günahı’nda ayrılıklar devam ediyor. Diziden umudu kestim ben. :A Hafsanur da güzel biri uyumlu olurlar Alperen’le ama Ali Atay bu kadroda nasıl durur bilemedim.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir Annenin Günahı ekibi baya baya dağıldı. Alperen ve Hafsa ilginç bir partnerlik olmuş. Ali Atay transferi güzel. “Son Yaz” eşine uğursuzluk getirmişti, umarım ona şans getirir. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Alperen Duymaz'ı ısrarla başrol yapmaya çalışıyorlar, böyle giderse sonu Seçkin Özdemir gibi olacak. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ali Atay dizide ve savcı karakterini canlandıracakmış.
Bir Annenin Günahı bu gidişle iptal olur. Ali Atay ilginç olmuş.
Bir Annenin Günahı’nda ayrılıklar devam ediyor. Diziden umudu kestim ben. :A Hafsanur da güzel biri uyumlu olurlar Alperen’le ama Ali Atay bu kadroda nasıl durur bilemedim.
Ali Atay'ın eşi Hazal Kaya da ''Son Yaz'' dizisinde oynamıştı yıllar önce ATV'de. :A
Bir Annenin Günahı ekibi baya baya dağıldı. Alperen ve Hafsa ilginç bir partnerlik olmuş. Ali Atay transferi güzel. “Son Yaz” eşine uğursuzluk getirmişti, umarım ona şans getirir. :A
Alperen Duymaz'ı ısrarla başrol yapmaya çalışıyorlar, böyle giderse sonu Seçkin Özdemir gibi olacak. :A