mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Daha bugün arkadaşıma kesin Akgün, Savcı için ölümden dönecek demiştim hemen yaşandı. Aşırı güldüm o sahneye bu yüzden. :D

Dizi çok güzel bir yöne gidiyor. Savcı şu anda mutlu ama bir yerde rüzgarın tersine dönmesine bekliyorum. Bir kaç bölüme iplerin Fatih'e geçecek bence. Savcı'yı intiharın eşiğine getirecektir.

Selim'in babası ne zaman gelir acaba? Daha gelip Selim'e karşı Fatih'in yanında yer alacaktır. Halil Sadi babası çıksa aşırı iyi olur.

Dizinin ben yayın politikasını anlamadım. Çok garip bir reklam arası veriyor. Bu saatlere kalmamalı bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha bugün arkadaşıma kesin Akgün, Savcı için ölümden dönecek demiştim hemen yaşandı. Aşırı güldüm o sahneye bu yüzden. :D

Dizi çok güzel bir yöne gidiyor. Savcı şu anda mutlu ama bir yerde rüzgarın tersine dönmesine bekliyorum. Bir kaç bölüme iplerin Fatih'e geçecek bence. Savcı'yı intiharın eşiğine getirecektir.

Selim'in babası ne zaman gelir acaba? Daha gelip Selim'e karşı Fatih'in yanında yer alacaktır. Halil Sadi babası çıksa aşırı iyi olur.

Dizinin ben yayın politikasını anlamadım. Çok garip bir reklam arası veriyor. Bu saatlere kalmamalı bence.
Aa şimdi baktım da hala bitmemiş. :eek: Diğer diziler reklamdayken son yarım saat dizi yayınlamak mantıklı aslında hatta Kırmızı Oda da haftalardır böyle yapıyor. Tabii azıcık daha reyting gelsin diye saçma sapan saatlerde bitmemeli o konuda haklısın. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Cuma en zorlu günlerden. O yüzden FOX'um ve O3 Medya bu stratejiyi uyguluyorlar. Süper oluyor. :bhr::Z

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Çok düz bir bölüm oldu ya. Yarın düşüş gelebilir.

Bu bölümden anladığım kadarıyla bizi mutlu son beklemiyor. Dizinin finalinde Akgün veya Savcı ölmüş olur.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
#SonYaz Selim yine Akgün ile Yağmur'u beraber gördü! :F Bu sefer vurma çocuğa Selim. O seni koruyor aslında! :bhr: Canan, Selim'e çok aşıksın halen ama çok saçmaladın! Böyle yapmaya devam et sen Fatih sana gösterir gününü. Serap, Fatih'e aşık olma! Emel bazı yerlerde haklıydı bugün. Metin kadınlarla hemen kaynaşıyor çok yanlarında oluyor onların! Bu çok yanlış! İnşallah hemen barışırlar. Naz, Soner ile olacak belli oldu. Akgün-Yağmur aşkı artık başlasın hemen. :D Bölüm çok güzeldi yine. Yarın ABC1'de 6 reyting alırız. :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Dizi acayip hızlı gidiyor. Selim'in bu kadar erken vurulmasını beklemiyordum. Bence üstünde de çelik yelek vardı. Kan falan görmedim ben. Akgün'ün planını da bildiği için böyle bir oyun yapmış olabilir.